Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Sinoć sam zaradio 850 kn bila je to duga i teška fatureta sad bi tribalo malo ubit oko.

Uostalom,….vidim da si jako dobro raspoložen, pa si spreman na prepucavanje do noći,….
Ja sam u pola u kešu, a pola dionica mi je u minusu,…za sada negdi -12%
Nadam se da ću isplivati iz toga,…u narednom razdoblju…[undecid]
Veselim se tvojoj brutalnoj i gadljivoj zaradi…..ali meni su ti trenutno važniji lokalni izbori,….biramo ti gradonačelnika u Splitu,…
Ovo ti govorim jer vjerojatno nisi čuo od zauzetosti sa brutalnom zaradom,…. [cool]
Kerum ti je u drugom krugu,…. [wink]

Sve je stvar psihe.....


Sto mu topova nakupio si se teške tehničke artiljerije pa ne crtaš [angry] a ja moram kucat u exelu ili žicati po netu besplatne grafove,aj nabaci i ti pokoji crtež može bar koji prazni dnevni sp500 cac i dax

Šta je to cac i dax????

Sve je stvar psihe.....

francuski i švapski indexi ,imam neke dionice u parizu pa imam skrivene interese


francuski i švapski indexi ,imam neke dionice u parizu pa imam skrivene interese

Opa, lako je onda tebi,….. [wink]

Sve je stvar psihe.....


francuski i švapski indexi ,imam neke dionice u parizu pa imam skrivene interese

A šta će ti švapski index kad imaš dionice samo u PARIZU,……??…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

Vidi švapski indeks je interesantan jer ipak mi sve od švaba kopiramo pa će tako i burza

malo sta dosadna [lol] …al barem sta digla likvidnost nekad najlikvidnije teme [lol] …bolji smo bili nego TA… [cool]
ajde ko će u subotu na pivo ??!!

Ja

pametan prijedlog….ako može ja sam za [wink]
da razjebemo ovo dobiti [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


pametan prijedlog….ako može ja sam za [wink]
da razjebemo ovo dobiti [lol]

Nik da za pivo…ti krompir..evo fešta [lol]

dobro smo ja i nikson prošli,mislim da prijava dalje neće bit…..jer sve ostalo je skuplje [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close