Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

A ništa,kada budeš dolazio ponesi par demižani,nalit ćemo…. [smiley]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

…kako se bliži ljeto sve su mi simpatičniji posjetioci ovih strana……naročito oni sa jeftinim (besplatnim[lol]) smještajem… [rolleyes]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

..a što volim ovo predizborno vrime, skupovi na sve strane…, tobože recesija…a na sve strane pečeni janjci , odojci, pršuta,sira , vina ,pive ….a tek obečanja…i taman kad pomislim da znam..,za koga ču , povuču me za rukav i ponude slatkim…,i sad sam u trilemi….. [undecid]
p.s. Anđa gušta , ne kuva več pet dana i zahebavamo suside da smo po restoranima.. [smiley]


..a što volim ovo predizborno vrime, skupovi na sve strane…, tobože recesija…a na sve strane pečeni janjci , odojci, pršuta,sira , vina ,pive ….a tek obečanja…i taman kad pomislim da znam..,za koga ču , povuču me za rukav i ponude slatkim…,i sad sam u trilemi….. [undecid]
p.s. Anđa gušta , ne kuva več pet dana i zahebavamo suside da smo po restoranima.. [smiley]

Pravo zboriš,…večeras Seve piva na Rivi,.. da će pivat bez gaćica priča se,….

Sve je stvar psihe.....



..a što volim ovo predizborno vrime, skupovi na sve strane…, tobože recesija…a na sve strane pečeni janjci , odojci, pršuta,sira , vina ,pive ….a tek obečanja…i taman kad pomislim da znam..,za koga ču , povuču me za rukav i ponude slatkim…,i sad sam u trilemi….. [undecid]
p.s. Anđa gušta , ne kuva več pet dana i zahebavamo suside da smo po restoranima.. [smiley]

Pravo zboriš,…večeras Seve piva na Rivi,.. da će pivat bez gaćica priča se,….
[/quote]

..ponesi one nitro-tablete, ako slučajno naletiš na Octopusa , pa mu stavi pod jezik.. [lol]
..da nebi došlo do međunarodnog spora……hebate, a promisli što bi Delo napisalo
[wink]




..a što volim ovo predizborno vrime, skupovi na sve strane…, tobože recesija…a na sve strane pečeni janjci , odojci, pršuta,sira , vina ,pive ….a tek obečanja…i taman kad pomislim da znam..,za koga ču , povuču me za rukav i ponude slatkim…,i sad sam u trilemi….. [undecid]
p.s. Anđa gušta , ne kuva več pet dana i zahebavamo suside da smo po restoranima.. [smiley]

Pravo zboriš,…večeras Seve piva na Rivi,.. da će pivat bez gaćica priča se,….
[/quote]

..ponesi one nitro-tablete, ako slučajno naletiš na Octopusa , pa mu stavi pod jezik.. [lol]
..da nebi došlo do međunarodnog spora……hebate, a promisli što bi Delo napisalo
[wink]
[/quote]
Ma ja ću samo vikat,..evo ga drži slovenca,……. [cool]

Sve je stvar psihe.....

..evo danas da ču prošetati, i uletin ravno u centar kod onih što znaju …i bogami stvarno znaju janje ispeči, progura san se u prvi red i vika da me grlo zabolilo..i usput kil pečenoga satra..
..lipo se pozdravin sa ljudima i krenem livo….a ono raspašoj, ja odma u prvi red i nako jadan promuka .odma udri vikati.. mi znamo bolje.., usput ,zeru pršuta i sira …
..e tu san se več umorija ,, i krenen desno put doma ..kad mi ono megafon na uvo dreknija…odma jednu nitro pod jezik i pivce za živce , posli treče nisan više ni brojia..
..e sad više nisan zna idem li pravo,livo ili desno…..i naletin na zelene, a ono moj rođo maše zastavon ,…i pozva me da zapalin škiju , da su dobili iz Amsterdama.., i bogami dobra , nakon treče smo hebali ma.er svima, a ne samo njima..
[wink]





..a što volim ovo predizborno vrime, skupovi na sve strane…, tobože recesija…a na sve strane pečeni janjci , odojci, pršuta,sira , vina ,pive ….a tek obečanja…i taman kad pomislim da znam..,za koga ču , povuču me za rukav i ponude slatkim…,i sad sam u trilemi….. [undecid]
p.s. Anđa gušta , ne kuva več pet dana i zahebavamo suside da smo po restoranima.. [smiley]

Pravo zboriš,…večeras Seve piva na Rivi,.. da će pivat bez gaćica priča se,….
[/quote]

..ponesi one nitro-tablete, ako slučajno naletiš na Octopusa , pa mu stavi pod jezik.. [lol]
..da nebi došlo do međunarodnog spora……hebate, a promisli što bi Delo napisalo
[wink]
[/quote]
Ma ja ću samo vikat,..evo ga drži slovenca,……. [cool]
[/quote]
ma ti vičeš i kad nije predizborno vrime [lol]



..a što volim ovo predizborno vrime, skupovi na sve strane…, tobože recesija…a na sve strane pečeni janjci , odojci, pršuta,sira , vina ,pive ….a tek obečanja…i taman kad pomislim da znam..,za koga ču , povuču me za rukav i ponude slatkim…,i sad sam u trilemi….. [undecid]
p.s. Anđa gušta , ne kuva več pet dana i zahebavamo suside da smo po restoranima.. [smiley]

Pravo zboriš,…večeras Seve piva na Rivi,.. da će pivat bez gaćica priča se,….
[/quote]
ma daaaaj…bezveze [lol]


..evo danas da ču prošetati, i uletin ravno u centar kod onih što znaju …i bogami stvarno znaju janje ispeči, progura san se u prvi red i vika da me grlo zabolilo..i usput kil pečenoga satra..
..lipo se pozdravin sa ljudima i krenem livo….a ono raspašoj, ja odma u prvi red i nako jadan promuka .odma udri vikati.. mi znamo bolje.., usput ,zeru pršuta i sira …
..e tu san se več umorija ,, i krenen desno put doma ..kad mi ono megafon na uvo dreknija…odma jednu nitro pod jezik i pivce za živce , posli treče nisan više ni brojia..
..e sad više nisan zna idem li pravo,livo ili desno…..i naletin na zelene, a ono moj rođo maše zastavon ,…i pozva me da zapalin škiju , da su dobili iz Amsterdama.., i bogami dobra , nakon treče smo hebali ma.er svima, a ne samo njima..
[wink]

pa reka sam ti ja da bi se ti moga bavit politikom…imaš nekog mota [lol]

..eto , što ti je propaganda..
sidi mi mali kraj mene i pita ..da oče li i oni u vrtiču glasovati, da bi on da glas teti Sevi..
,,a i tata bi sine ,kažem ja …… [lol] …..,samo nemoj reči mami , pa ču ti kupiti sladoled..

…ja imoja plavušica šetele smo rivom, al je sve nekako bilo tiho, ka neko šutilo, pa smo se prstravile.
Ona mi ne zna bili ulivo ili udisno, pa molim momke, da nam izglasaju koja nam je bojA banda. Išle smo u fotografa, pa nam je učinija sliku …EVO OVAKO
[img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/15144-3.jpg[/img] A pogled sa live bande

[img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/15144-2.jpg [/img] B pogled sa desne bande

Ajde momci glasujte ! Koja mi je BANDA boja : LIVA ili DISNA ???

New Report

Close