Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije





@bwin65

A di je to usput [shocked]

..prođeš od rive, priko pijace…i dođeš do onog parkirališta…nemoš falit , Ćuliča dvori , …i kad čuješ Bana kako glasno razmišlja ….tu si…blizu [wink]
[/quote]
Biće držiš gostionu "Jure",…. [cool]
[/quote]

..nadimak mi je Prsan..
[tongue]






@bwin65

A di je to usput [shocked]

..prođeš od rive, priko pijace…i dođeš do onog parkirališta…nemoš falit , Ćuliča dvori , …i kad čuješ Bana kako glasno razmišlja ….tu si…blizu [wink]
[/quote]
Biće držiš gostionu "Jure",…. [cool]
[/quote]

..nadimak mi je Prsan..
[tongue]
[/quote]
Miner,…???…. [shocked]

Sve je stvar psihe.....


Izgleda da poruke ne rade?????????

..neka sparina danas , do F-a san za pet minuti, malo arije uvatit i oči naparit.. [wink]

Identifizieren Sie bitte an…frau Cvjeta…..[cool]

Sve je stvar psihe.....

Zuerst bin ich nur Mädchen Blüte. Ich bin es, dass die Bedienung eines Darinka hat Leasing.
Unser Ante und stört nur tment Mädchen aus Frankreich … Priblemen mit Ante [thumbsup][img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/14412-1.jpg[/img]

Ma bravo Gavrane ……….e baš sam ovakvu peć montira!!!!!!! [lol]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Ma bravo Gavrane ……….e baš sam ovakvu peć montira!!!!!!! [lol]

E da, ne zna frau Cvjeta……. [cool]

Sve je stvar psihe.....


Zuerst bin ich nur Mädchen Blüte. Ich bin es, dass die Bedienung eines Darinka hat Leasing.
Unser Ante und stört nur tment Mädchen aus Frankreich … Priblemen mit Ante [thumbsup

Glauben sie, frau Cvjeta auf Ante Gotovac oder?

Sve je stvar psihe.....

Herr Gavran021 langsam, Cvjeta ist ein Mädchen nicht eine Frau. Ante Gotovac ist Leasing mit Frau Simona, und unser Ante hat das Leasing von Darinka … Alles ist so einfach .. [cool]
[img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/14412-4.jpg[/img]
…@Mravak
Jeli tvoja peć i straga ovako montirana ????

Herr Gavran021 langsam, Cvjeta ist ein Mädchen nicht eine Frau. Ante Gotovac ist Leasing mit Frau Simona, und unser Ante hat das Leasing von Darinka … Alles ist so einfach ..

Uh uh, Miss Cvjeta. Ich bin zutiefst bedauern diesen fehler. Ich habe gerade an sie, herr Ante könnte wissen, shit, deren jede tür vor dem haus auf dem "Bauernhof" ,….

Sve je stvar psihe.....

@cvjeta

Je,je i straga je montirana………samo sad je malo vruće pa mi se ne pali ,,,a baš bi ti pokaza ……
a i tako sad vrime od mora ,,”’i tako nešto”’……
[smiley]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

[img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/14412-14.jpg[/img]

@Mravak
dragi,
Pari mi se da ste mi se svi već ispuvali, jer sezona loženja tek je prošla, a ona druga još ni ni počela… Za dobro naložit, triba peć uvik bit priređena, triba biti dobar cug straga , odasprid dobar upaljač i mora odma da te uvati vatra… jesi proviria jel ti straga otvoreno za dobro propuvat…triba peć spremiti za slidiću sezonu…nespremni se samo zadimidu i proplaču….
[proud] [thumbsup] [rolleyes]

New Report

Close