Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ko mi je da dva…..?….. [angry]

Sve je stvar psihe.....



Bwin šta imaš opet protiv mene…stvarno si dosadan..da se ne baviš slučajno politikom [lol]
Zeko a ti tako lipo sa njim….ma koje pivo [wink]

Hebemu jarca valjda će nas počastit,znaš da je kriza mi smo ostavili gaće na štapu…možda je on bolje proša [cool]
[/quote]

..da proša., ka bos po trnju…
..za pivu se nađe, ..ostalo od večere griz i jaja , pa ..ako van je usput [rolleyes]

@bwin65
A di je to usput [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Kad uvatimo vrimena došli bi ti ja i Zeko smontirat savnu i popit kavu,….ok,…?… [cool]

kava može…saunu netribam…samo nemoj dolazit sa Cvitom…več ču tako i onako imat dosta posla da joj objasnim zašto sam vas pozva [lol]



Kad uvatimo vrimena došli bi ti ja i Zeko smontirat savnu i popit kavu,….ok,…?… [cool]

kava može…saunu netribam…samo nemoj dolazit sa Cvitom…več ču tako i onako imat dosta posla da joj objasnim zašto sam vas pozva [lol]
[/quote]
Reci to Zeki,…stalno je vodi sa sobom,…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

ajd odoh ja….moram još odtrčat 45 min.. ….dogovoria sa Matejom,Ninom i Suzanom da idemo malo plivat..pa triba malo poradit na kondiciji…
http://www.youtube.com/watch?v=aY9CSuJ_OEk&feature=related
[lol] [lol]



@bwin65

A di je to usput [shocked]

..prođeš od rive, priko pijace…i dođeš do onog parkirališta…nemoš falit , Ćuliča dvori , …i kad čuješ Bana kako glasno razmišlja ….tu si…blizu [wink]




Kad uvatimo vrimena došli bi ti ja i Zeko smontirat savnu i popit kavu,….ok,…?… [cool]

kava može…saunu netribam…samo nemoj dolazit sa Cvitom…več ču tako i onako imat dosta posla da joj objasnim zašto sam vas pozva [lol]
[/quote]
Reci to Zeki,…stalno je vodi sa sobom,…. [cool]
[/quote]

Je si li lozinke pomiša
[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


ajd odoh ja….moram još odtrčat 45 min.. ….dogovoria sa Matejom,Ninom i Suzanom da idemo malo plivat..pa triba malo poradit na kondiciji…
http://www.youtube.com/watch?v=aY9CSuJ_OEk&feature=related
[lol] [lol]

..za kondiciju manje gledati Soprana,..bolji su Rocco Sifredi i Gabriello Pontelo , ima više akcije a imaju i veče pištolje.. [lol]




@bwin65

A di je to usput [shocked]

..prođeš od rive, priko pijace…i dođeš do onog parkirališta…nemoš falit , Ćuliča dvori , …i kad čuješ Bana kako glasno razmišlja ….tu si…blizu [wink]
[/quote]

ko bi reka [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Izgleda da poruke ne rade?????????

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




@bwin65

A di je to usput [shocked]

..prođeš od rive, priko pijace…i dođeš do onog parkirališta…nemoš falit , Ćuliča dvori , …i kad čuješ Bana kako glasno razmišlja ….tu si…blizu [wink]
[/quote]
Biće držiš gostionu "Jure",…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close