Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

[/quote]
je,je …da te Cvita izmasira..iskočile bi ti oči [lol] [lol] i suze bi bile …samo neznam dal radosnice [lol]
[/quote]
[img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/14698-20.jpg[/img]
…..vratila sam Vam se iz Italije….Bilo je ludilo…Carlo i Giorgio su se stalno okupljali sa mnom i bili su fetivi latinski udvarači…vrime mi je brzo proletilo, a ovdi niko ni da njanci ositi da falim…i prijateljica Vas svih pozdravlja i čudi me da je niko ni još pripozna….

[cool]

…pofuk,dragi…imat ćeš ti i ovdje posla…i ovdje proljeće zasviralo… [rolleyes] [proud]

A zec mora sam malo bocnit [wink]
A ovu cvjetu kako je nije sramota ovakve stvari iznositi na temi prijavit ću je moderatoru!

Šta ćeš ga prijavljivat od kad ga znamo takav je,nek se zabavlja [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

…kome ni pripozna prijateljicu stvarno ima slabo oko….natječaj je po čemu se pozna i dalje je otvoren….

@nikson
i @zeko se prave ka da nisu muškići popravljaju nam svima moralni pristup, ka da ionako sve ne pada, pa može i malo moral…neš ti ćutoređa na ležernom , pa nije ovo misto za TA analize nego po čemu ćeš malu pripoznat….
[thumbsup] [lol]

..si acomodi Cvjeta , nego , jesi donila možda tigrove masti , triba bi vrat namazati , neki škerac me uvatija…..neznan od čega, a nisan bija na propuhu… [tongue]
..pari mi se , da si iti iz kategorije narodnih žena…
[lol]

kome ni pripozna prijateljicu stvarno ima slabo oko….natječaj je po čemu se pozna i dalje je otvoren….

@nikson
i @zeko se prave ka da nisu muškići popravljaju nam svima moralni pristup, ka da ionako sve ne pada, pa može i malo moral…neš ti ćutoređa na ležernom , pa nije ovo misto za TA analize nego po čemu ćeš malu pripoznat….
[thumbsup] [lol]

Je li to ona mala što nam je rekla da prodamo kad je Grobex bio na 2000 bodova i da čekamo na 300 bodova [shocked] [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

[img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/14698-13.jpg[/img] …. Evo Vam moji bistrići stvari pod nos….valjda ima nekoga koji zna povezati ono od prije i od sada…blizu je ono @ zeko da vas mala dobro svitovala…. [lol]

Šta je reć da nisi više na satanku???????? [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


[img]http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/14698-13.jpg[/img] …. Evo Vam moji bistrići stvari pod nos….valjda ima nekoga koji zna povezati ono od prije i od sada…blizu je ono @ zeko da vas mala dobro svitovala…. [lol]

[lol] [lol] [lol]
E da je bar istina [lol]
A istina je da je mala rekla kad je Crobex bio 1400 da ide na 400,a on ode na 1800
Drugi put 1300,ona da ide na 300 a on na 1600
Sad da ide ravno prema nuli [shocked] [shocked] a možda i pogodi,samo kako će njoj to pomoći [tongue]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Izgleda da mu je firma malo prebacila planove pa sad više ne triba sastančit. [lol]

ma to je ona mala koja je rekla da uskoro stan u Splitu neče vridit više od 15.000 eura. [lol]
je bih jedan za 20.000 eur-a pa makar na Rivi [lol]

New Report

Close