Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Cvjeta ….osta sam bez komentara [lol] jedino mi smeta što kolegica ( ili koja je več na sliki) nije skinula (pošto je skoro sve drugo) etikete sa štikle…

…kako padaju svi papiri…pašće i etikete… [proud]

I stranica ove teme je pala ….nisko …šteta …


I stranica ove teme je pala ….nisko …šteta …

misliš po broju poruka ili po kvaliteti….??

…vidim ja da je ovdje Cvjeta gadno uzbudila duhove…i podigla atmosferu… [proud]



I stranica ove teme je pala ….nisko …šteta …

misliš po broju poruka ili po kvaliteti….??
[/quote]

ma koga uopče briga kaj ja mislim octopuse [smiley]…..razlika između ukusa i neukusa je ionak jako tanka linija i za svakog od nas je različita …..




I stranica ove teme je pala ….nisko …šteta …

misliš po broju poruka ili po kvaliteti….??
[/quote]

ma koga uopče briga kaj ja mislim octopuse [smiley]…..razlika između ukusa i neukusa je ionak jako tanka linija i za svakog od nas je različita …..
[/quote]
nemoj tako Karla…mene je briga [thumbsup]….a što se ukusa i linija tiče imaš pravo….što tanja to bolja [lol] ….sorry neću više!!!

Karla nemoj se ljutit,evo ak se tak kuzis u te okuse,ukuse i neukuse……kaj bi bilo onda ovo….

……daj mi objasni,hvala unaprijed

Nisam se ja niš naljutila ,samo sam rekla svoje mišljenje o smjeru kojim je krenulo ovo pisanje ovdje …….o okusima diddy znam puno ,kak i svaka kuharica [wink] …… nered i stoka [shocked]…..njih doma moram slušat zahvaljujući svom podmlatku ,no ,to ,svakako ne spada u onu muziku koja mene opušta , više me nekak iritira ,ne znam ni sama zakaj [lol]

ja mislim da je Cvjeta jedna prirodna i spontana djevojka,i zelim joj puno uspjeha….rodena za marketing…..zna ga nabost….

http://szexlista.funpic.hu/attachments/hu/11829-6.jpg
@ Octopuse i @ Diddy dragi,
vidim da ste mi bistri, pa ste odmah primitili, da su štikle sa etiketicama, neugažene i neprilično nevine. Da vas zadovoljin skidam sve pa i etikete, neću da mi brontulate i prigovarate…
Sad sam se raskomotila i prominila štiklice za druge i razgažene. …. Sve mi je sad tako ugodnije… Znamenkica mi je oriđiđi , a ekrani su vam ok, samo pesti su mi tako male za prekriti sav lipi svit….. Pozdrav i pardon Karli, jer nisam nikoga tila uvridit, posebno ne drage prijateljice. Nego lipo je lipo, ma sa koje strane se gledalo, ka i svaki umjetnički slikarski akt, a volim se ka svaka se i pokazat dečkima dok još nešto vridim…pa ovo je samo ipak nešto ležerno….
[thumbsup] [cool]

[img]http://www.whosdatedwho.com/fashion/pictures/4L/03/1403_large.jpg[/img]
Drage dame Cvjeta i Karla,
Ja sam izgleda ne star već starinski kavalir, više me uzbuđuje pokriveno nego li otkriveno, ali da se ljepota ipak dobro nazire.
Evo moje Gina-ice , ali kad pogledam na njen struk i prelijepo lice, mašta odmah potjera moju pumpicu i tlak raste, da me sve grije i bez vatre…
Što je najljepše i njene slike kao bake su isto tako uzbudljive samo na drugi način…i nije sve u savršenom tijelu….
[thumbsup] [cool]

Kozer

sve o.k. ljudi al ovo je tema sa pridihom Dalmacije..ima Karla i pravo (virujte nija staromodna i ima 20godina manje nego vi mislite …)…malo ste (smo) pretirali…ima sex stranica pa …..
[thumbsup]

New Report

Close