Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Hehehehehehe [lol] [lol] [lol] .
lako što Zeko ali što Gavran hahahahaha [lol] [lol] [lol]
Gaaaaaavraneeeeeee,jaaaaaaaviiiiiii seeeeeeee

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

pozdrav svima !!!
posebna zahvala Dalmatincima koji su pomaknuli sastanak za jedan dan i to na početak svijetskog prvenstva u rukometu [thumbsup]
atmosfera u Splitu je bila super !! i bez savne je bilo vruče [lol]
sjeba….me Zeko…idemo još malo popit itd… stiga u Solin u 3 !!!! [tongue]
a cure …ne brinite ne bi vas minjali za…..no bilo je par zgodnih navijačica al….. [lol]

[thumbsup]

O sto mu eura a sve ste nas odjebirali … [lol] Ne možete više pit [lol] …

Eto molim da se zabiljrži …..sad sam doša doma i ,,,,,,odma sam iša vidit šta se novog napisalo….i kao i uvijek posli ovoliko bacardi cola doša sam do zaklučka da da nas je jedno desetak ovde na forumu……..i sad se pribacujem na smokvicu jer sam čuja da tamo ima puno boljih ulagačkih savijeta ni diskusija o tržištu kapitala nego ovdije na poslovnom ……. a ti Vijeko prevodi knjigice a multinicovi nek se gomilaju,….psi nek laju a karavane nek prolaze……

PS.Njeto jesi li napravija saunu????????

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Hehehehehehe [lol] [lol] [lol] .
lako što Zeko ali što Gavran hahahahaha [lol] [lol] [lol]
Gaaaaaavraneeeeeee,jaaaaaaaviiiiiii seeeeeeee

Je si ti sidio na ušima,reka je da mora štemati [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


pozdrav svima !!!
posebna zahvala Dalmatincima koji su pomaknuli sastanak za jedan dan i to na početak svijetskog prvenstva u rukometu [thumbsup]
atmosfera u Splitu je bila super !! i bez savne je bilo vruče [lol]
sjeba….me Zeko…idemo još malo popit itd… stiga u Solin u 3 !!!! [tongue]
a cure …ne brinite ne bi vas minjali za…..no bilo je par zgodnih navijačica al….. [lol]

[thumbsup]

Slažem se s tobom,valjda će bit iznenađenje pa će bit veće okupljanje na otvaranje saune
Eto cure nadam se da se uskoro vidimo a i vrime je više
[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

@octopuse zašto si stavio naj lošiju fotku [angry]
Biće ti se žena dočepala ostalih [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Slažem se s tobom,valjda će bit iznenađenje pa će bit veće okupljanje na otvaranje saune
Eto cure nadam se da se uskoro vidimo a i vrime je više
[thumbsup]

Pa bilo bi vrijeme i ja mislim tako, samo imam osječaj da če netko opet zaboraviti na pozivnice za žene [rolleyes]

[emo_cool]


pozdrav svima !!!
posebna zahvala Dalmatincima koji su pomaknuli sastanak za jedan dan i to na početak svijetskog prvenstva u rukometu [thumbsup]
atmosfera u Splitu je bila super !! i bez savne je bilo vruče [lol]
sjeba….me Zeko…idemo još malo popit itd… stiga u Solin u 3 !!!! [tongue]
a cure …ne brinite ne bi vas minjali za…..no bilo je par zgodnih navijačica al….. [lol]

[thumbsup]


Pa kako ste vi uživali na licu mjesta mogao bi staviti i koju fotku za nas forumašice…koliko se ja sječam rukometaši ne izgledaju nimalo loše
[tongue]

[emo_cool]

ma mi smo uživali u društvu navijačica ti tražiš rukometaše …to je več teže…
al evo jedne slike ..nije baš al ok. …moramo liti napravit jednu našu …npr. ja i brentos ovako priko ograde….to bi bilo [thumbsup]


@octopuse zašto si stavio naj lošiju fotku [angry]
Biće ti se žena dočepala ostalih [lol]

ne bi se onda javlja više… [lol]
evo jedne…susjeda iz Solina [thumbsup]


ma mi smo uživali u društvu navijačica ti tražiš rukometaše …to je več teže
al evo jedne slike ..nije baš al ok. …moramo liti napravit jednu našu …npr. ja i brentos ovako priko ograde….to bi bilo [thumbsup]

Pa nije to toliko teško ako znaš gdje tražiti [lol] …vidim da si se i ti potrudio za nas i mogu reči da ova dvojica ne izgledaju loše [tongue]…ali mislim da bi ona međunarodna dvojica bila još bolja[thumbsup]

p.s.:A ni susjede nisu za odbacit vidim, samo se sad pitam ako ju je tvoja žena več srela [rolleyes] [lol]

[emo_cool]

New Report

Close