Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



Pa mogle bi ako se več ovi naši nisu toga sjetili [rolleyes]

Možemo, nađemo se u petak i produžimo do nedjelje …..
Valjda će netko biti zainteresiran od ovih "naših" (bivših) ?

Ćemo u ZG-u ili negdje u planinama?
[/quote]
Pa meni je svejedno samo da nije predaleko [sealed]

[emo_cool]




Pa mogle bi ako se več ovi naši nisu toga sjetili [rolleyes]

Možemo, nađemo se u petak i produžimo do nedjelje …..
Valjda će netko biti zainteresiran od ovih "naših" (bivših) ?

Ćemo u ZG-u ili negdje u planinama?
[/quote]

sreča i ja imam slobodan vikend …..al ak ćete s bivšima onda ja neću da ne smetam [lol]
[/quote]
Ti da bi smetala [lol] …koliko se ja sječam jedan bi bio presretan da te može upoznati [wink]

[emo_cool]

sreča i ja imam slobodan vikend …..al ak ćete s bivšima onda ja neću da ne smetam [lol]

Dramiš bezveze [angry]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama



sreča i ja imam slobodan vikend …..al ak ćete s bivšima onda ja neću da ne smetam [lol]

Ti da bi smetala [lol] …koliko se ja sječam jedan bi bio presretan da te može upoznati [wink]
[/quote]

Mateja koliko se sjećam, nije samo jedan u pitanju …..

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama




sreča i ja imam slobodan vikend …..al ak ćete s bivšima onda ja neću da ne smetam [lol]

Ti da bi smetala [lol] …koliko se ja sječam jedan bi bio presretan da te može upoznati [wink]
[/quote]

Mateja koliko se sjećam, nije samo jedan u pitanju …..
[/quote]
Pa sad kad si joj rekla istinu možda neče htjet doči od straha da če svi navalit na nju jer je friško meso [tongue]

[emo_cool]

A vidiš da oni vole imati uvijek friško [lol]

[emo_cool]




sreča i ja imam slobodan vikend …..al ak ćete s bivšima onda ja neću da ne smetam [lol]

Ti da bi smetala [lol] …koliko se ja sječam jedan bi bio presretan da te može upoznati [wink]
[/quote]

Mateja koliko se sjećam, nije samo jedan u pitanju …..
[/quote]

da nisam fina kak jesam …sad bi vam rekla kaj vas ide [lol]





sreča i ja imam slobodan vikend …..al ak ćete s bivšima onda ja neću da ne smetam [lol]

Ti da bi smetala [lol] …koliko se ja sječam jedan bi bio presretan da te može upoznati [wink]
[/quote]

Mateja koliko se sjećam, nije samo jedan u pitanju …..
[/quote]
Pa sad kad si joj rekla istinu možda neče htjet doči od straha da če svi navalit na nju jer je friško meso [tongue]
[/quote]

[shocked]….nisam znala da i bakice mogu biti friške [tongue]

za spavanje ,jedna krasna pjesmica ,sad je našla ,nisam to nikad čula al baš je lijepa ,tužna i nježna [cry]….

Zasto – Oliver Dragojevic

http://www.youtube.com/watch?v=g2qg5O2sRzQ&feature=related

Vidim da je party uspio da nema ni glasa od ovih [rolleyes]

[emo_cool]


za spavanje ,jedna krasna pjesmica ,sad je našla ,nisam to nikad čula al baš je lijepa ,tužna i nježna [cry]….

Zasto – Oliver Dragojevic

http://www.youtube.com/watch?v=g2qg5O2sRzQ&feature=related


Lijepa pjesma ali da je tužna [undecid]…pa zašto da bi nešto lijepo trajalo zauvijek…onda ne bi ni znali da smo to lijepo nekad imali…

[emo_cool]

Nema za vas zamjena.Standardno krš lom ko na burzi i puno zajebancije.Zajeba sam sebi prekrasno jutro radi sinoćnjeg bančenje [angry] ,ali uz pravu ekipu i to se pregrmi [thumbsup]

P.S. Zeko i Gavran su upali u faturetu bit će para ko škalje [lol]

New Report

Close