Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ponekad gol padne i u zadnjoj minuti


Ponekad gol padne i u zadnjoj minuti

A bogami i u sučevoj nadoknadi[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

A ja sam već u sudačkoj nadoknadi društvo nemojte ništa zamirit ali ja moram sutra kune mlatit cili dan.
Laka i ugodna noć

[yawn]

Izvinite spor sam ima Sašu, Branoxa i Mravka na ICQ….gdje je Mateja …

Dragi moji lipo vas pozdravljam….laku noć…

Vidim da sam ovde suvišan[bye]
Idem spavat a ne spava mi se.


Dragi moji lipo vas pozdravljam….laku noć…

Hvala na današnjem druženju lijepi pozdrav i naravno vidimo se opet

Laku noč i od mene[yawn]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


sjuzann: ” Dragi moji lipo vas pozdravljam….laku noć… ” Hvala na današnjem druženju lijepi pozdrav i naravno vidimo se opet

I molim te misli malo na Forda….nahvali ga slovenkama (osom Saše naravno)…


drchip: ” sjuzann: ” Dragi moji lipo vas pozdravljam….laku noć… ” Hvala na današnjem druženju lijepi pozdrav i naravno vidimo se opet ” I molim te misli malo na Forda….nahvali ga slovenkama (osom Saše naravno)…

AJMO SVI SPAVATI LIJEPI POZDRAV SVIMA …. KAŽU SANJAJTE U BOJI … ( Sašu ) sutra se dragi prijatelji čujemo opet …

Dobro jutro Dalmacijo.
Ja znam šta sam ja sanjao, ali neću nikom reći.
Sinoč je bilo zanimljivo, nasmija sam se do suza i to nekoliko puta…..
Izgleda da u meni ima neki magnet, svi luđaci ovog foruma dolaze baš na ovu temu.
Stoga, oni koji su jučer bili normalni želim im da danas budu još normalniji a oni koji su bili ludi neka danas budu još luđi[thumbsup]


Dobro jutro Dalmacijo. Ja znam šta sam ja sanjao, ali neću nikom reći. Sinoč je bilo zanimljivo, nasmija sam se do suza i to nekoliko puta….. Izgleda da u meni ima neki magnet, svi luđaci ovog foruma dolaze baš na ovu temu. Stoga, oni koji su jučer bili normalni želim im da danas budu još normalniji a oni koji su bili ludi neka danas budu još luđi[thumbsup]

Hvala na komplimentu[angry]

[emo_cool]

New Report

Close