Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Pozdrav i tebi,također tvojoj sestri blizanki Cvjeti,druženje uvik dobro došlo [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ma vidi ti njega……mora on uvik prvi uletit dami….pravi zec [thumbsup] [lol]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

@ Zeko,
Jel ti i svojoj ženi pobrkaš ime sa imenom prijateljice?.
Osim toga nije ni po bon-tonu da jednu dami zamjenjuješ ime druge dame, jer s obije nađu uvrijeđene…. Niti jedna dama nije slična nekoj drugoj.
Tako misle samo prostaci, a nadam se da to nisi ti jer bar tako ne ličiš po predhodnim postovima….
Na kraju ko ti je ta Cvjeta, jer je baš i nisam primjetila da je ima???…

Poozzzz svim ostalima
@ Mravak Tebi Hvala
Mica

Ma Mica nemoj se ljutiti Zeko samo nevoli brkate blizanke.. [kiss]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Čitam Va sa strane pa se želim i družiti…
Nešto ste mi zamrli kao da je i Dalmatince uvatila zimska fjaka, želim da Vas sve probudim…

GDJE SI DA SI MOJ GOLUBE,
zar me ne vidiš…
Evo mene pored tebe da te ….

Svih Vas pozzz

Vaša Mica [thumbsup]

Mica pozdrav !!
ti se samo javi Niksonu ..pa uleti u nedilju (navečer) na okupljanje ..bilo bi super [thumbsup]
možda onda konačno promine uru i dan [lol]

Nema predaje nema prodaje ,a ni promjene [lol] [lol] [lol]

[lol]

Dr.mraz sa torbom punom satova —– IDE DALJE [thumbsup] , a da se ne sklizne na koru od banane

Nažalost dobro je predvidio

Za one koji možda ne znaju, publicist Bruno Bušić (1939.) početkom 70-tih odlazi iz tadašnje SFRJ na zapad i postaje ekstremni hrvatski politički emigrant. Jedan je od najpoznatijih i najradikalnijih za­govornika stvaranja hr­vat­ske države nasilnim putem, odnosno oružanom borbom. Ubijen je 1978. u Parizu, vjerojatno od nekih tajnih jugoslavenskih službi.

U jednom od svojih tekstova iz 1975. Bruno Bušić je napisao:

" … Da smo složni i čestiti davno bi imali državu. A bit će rođenje, rodit će se slobodna Hrvatska kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunistička krvava carstva kao kule od karata. Nema ni jedne drzave da je nastala bez krvavih gaća. Vjerojatno ćemo se i mi morati pobiti za slobodu sa Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat ćemo podnijeti svi podjednako ..

… No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet ćete kako tek naši kradu. Svak nas je stoljećima krao i potkradao, a najteže će i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit će na nas kao velike ptice grabljivice. Tada će biti najveće i nerješivo pitanje – kako nas tada spasiti od nas samih?!"

Bruno Bušić

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

evo nova novčanica-štampa počinje 1.1.2009 [lol]


evo nova novčanica-štampa počinje 1.1.2009 [lol]


Šta ti je štamparija pegla već punom parom…… [cool]

Sve je stvar psihe.....

Večer ….
Da li je moguće da nema nikoga [undecid]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

New Report

Close