Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Opet neke šifre [angry] [angry]

šta imaš opet neki info. [wink] evo ja sam čuja da je sad sve veoma jeftino i da se isplati !!!
ima samo jedna caka…..možda če se još više isplatit za koji misec [lol]

Zanimljivo???
Uvik ćemo mislit da će biti jeftinije,znači gađamo dno…..svaka čast ko ga pogodi [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ja ću malo ćoknit u ponediljak sa aska raslo padalo.

Ja sam jućer pazarija pa ću ti niksone u ponediljak ,utorak prodat ako se slažeš.
Evo imaš kod mene dosta IGH,JDPL , DLKV i IPKK

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Pomalo ako se zalipi odma sve u blokadu odustajem od kupovine pričekat nastavak trgovanja možda bude šta sriće.Je si mi naša dionice sve daju mizernu dividendu nisu mi napete imaš li šta ZAPI HT KODT-PA ADRS-PA ?

Eto baš nekidan proda ADRIS………nažalost malo jeftinije nego šta sam ga kupija.. [cry] ,,ht- još nisam ni pribacija na račun a imam ti 400 kom ADPL on će ti ima dobru dividendu [rolleyes]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Ajde u suve smokve ADPL je u solidnoj pedali i počeli su za božić otkaze dilit,ajde bar da se nešto dili [angry]

Uh kad vidim kako uspješno trgujete stvarno sam ponosam da sa vama povremeno podjelim pićence i večericu… [rolleyes]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Uh kad vidim kako uspješno trgujete stvarno sam ponosam da sa vama povremeno podjelim pićence i večericu… [rolleyes]

stvarno blago tebi…a sad pomisli kako je njima [lol] [lol]

dobro jutro svima !!
kod nas sunce al hladno …. -1….za sutra zovu 20cm sniga…jeb…!!


dobro jutro svima !!
kod nas sunce al hladno …. -1….za sutra zovu 20cm sniga…jeb…!!

Baš mi je drago……………………………….. [cool]
U nas sunce,…12 stupnjeva,….mirno i tiho…. [cool]
Snijeg ne zovu………………………………… [cool]

Sve je stvar psihe.....

Čitam Va sa strane pa se želim i družiti…
Nešto ste mi zamrli kao da je i Dalmatince uvatila zimska fjaka, želim da Vas sve probudim…

GDJE SI DA SI MOJ GOLUBE,
zar me ne vidiš…
Evo mene pored tebe da te ….

Svih Vas pozzz

Vaša Mica [thumbsup]

New Report

Close