Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Hhahaha šta jest,jest…
Moj Okti znaš li da je Nik sve častio zato mu je pasalo da nas je po mogućnosti što manje… [lol]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Hhahaha šta jest,jest…
Moj Okti znaš li da je Nik sve častio zato mu je pasalo da nas je po mogućnosti što manje… [lol]

[lol] dobro da nije častia Ford…bilo bi u sridu ujutro [lol] [thumbsup]

Ovom prigodom iskreno zahvaljujem svim ljudima dobre volje koji se nisu odazvali pozivu [lol]


Ovom prigodom iskreno zahvaljujem svim ljudima dobre volje koji se nisu odazvali pozivu [lol]

E hebiga,,,,neču se pravdat,,,,ali bilo je ,,oče se ,,,neće se na kraju više nisam zna jeli je ili nili je…. a na poslovnom sam svaki dan samo je tribalo javit –JE U NEDILJU JE TU I TU!– i ja ovako zaboravan bi sigurno doša ……u nedilju bi se ranije sa masline skinija da bi na okupljanje pristiga
[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

@ mravak
Bilo je na temi prošli tjedan da je sve dogovoreno u starog mornara.Sad mi je krivo što se nisi ranije skinuo sa stabla [cry]


@ mravak
Bilo je na temi prošli tjedan da je sve dogovoreno u starog mornara.Sad mi je krivo što se nisi ranije skinuo sa stabla [cry]

Hahaha nadam se da misliš sa masline…. [lol] [pray] [rolleyes]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Ovom prigodom iskreno zahvaljujem svim ljudima dobre volje koji se nisu odazvali pozivu [lol]

Hhahahahaa dobra,dobra da sam i ja zna bija bi više izija i popija a ne se onako štedija.. [lol] [lol] [lol]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...



Hhahaha šta jest,jest…
Moj Okti znaš li da je Nik sve častio zato mu je pasalo da nas je po mogućnosti što manje… [lol]

[lol] dobro da nije častia Ford…bilo bi u sridu ujutro [lol] [thumbsup]
[/quote]
A znaš da je bija i predlagao nešto tako…. [rolleyes]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ups pardon da ne bude zabune stablo=maslina.Pičim po PM gledam gledalice jahoo bloomberge i ostala tehnička pomagala.

Hahaha to će ti pomoći sigurno… [thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...



@ mravak
Bilo je na temi prošli tjedan da je sve dogovoreno u starog mornara.Sad mi je krivo što se nisi ranije skinuo sa stabla [cry]

Hahaha nadam se da misliš sa masline…. [lol] [pray] [rolleyes]
[/quote]
[lol] [lol] Nik pa ti znaš Mravka ( mislim vidia si ga )….ja bi se više osredotočia na riječi [lol]

svojnov pozdrav !!! [thumbsup]
šta si na bolovanju da se javljaš u to vrime? [lol]

New Report

Close