Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

baš mi vas je drago "vidit"….pročitat …pogotovo one koji su bez partnera…uživajte pozdrav od nicka mark1…..


Joj boli glava boli sve… koma čovječe…

Bem ti da ja nisam Njetta bacija deoma pomislio bi da si mu ti pričuvao kobasicu…… [pray]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...



E Zeko bome si se dobro napisao u ovom komentaru…. [lol]

Evo sad sam malo doša sebi [angry]

[/quote]
Ajde i to da se jednom desi… [rolleyes]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Mark baš mi je ža šta si kasno pročita poziv na okupljanje.


Mark baš mi je ža šta si kasno pročita poziv na okupljanje.

je,je….to si i meni reka [lol]

@ octopus
Žao mi je što nisi doša na okupljanje radi nedilje,sad sam doznao da bi zasigurno doša da je okupljanje bilo u petak [tongue] [lol]

ja sam se dogovoria sa Matejom i Ninnom da idemo ako ćete prominit dan…niko sa vaše strane nije to htio ..tako da smo išli samo do Varaždina [thumbsup]


ja sam se dogovoria sa Matejom i Ninnom da idemo ako ćete prominit dan…niko sa vaše strane nije to htio ..tako da smo išli samo do Varaždina [thumbsup]

A ja mogu priznati da ni Varaždin nije loš iako nema mora ali ima neke druge kvalitete [tongue]

[emo_cool]



ja sam se dogovoria sa Matejom i Ninnom da idemo ako ćete prominit dan…niko sa vaše strane nije to htio ..tako da smo išli samo do Varaždina [thumbsup]

A ja mogu priznati da ni Varaždin nije loš iako nema mora ali ima neke druge kvalitete [tongue]
[/quote]

….bile u varaždinu a meni se niste javile [angry] …to vam ne bum tak lako oprostila [proud]




ja sam se dogovoria sa Matejom i Ninnom da idemo ako ćete prominit dan…niko sa vaše strane nije to htio ..tako da smo išli samo do Varaždina [thumbsup]

A ja mogu priznati da ni Varaždin nije loš iako nema mora ali ima neke druge kvalitete [tongue]
[/quote]

….bile u varaždinu a meni se niste javile [angry] …to vam ne bum tak lako oprostila [proud]
[/quote]
Pa nismo se smijele javiti kad je Octopus htio malo izviđavat oko tebe [lol]

[emo_cool]





ja sam se dogovoria sa Matejom i Ninnom da idemo ako ćete prominit dan…niko sa vaše strane nije to htio ..tako da smo išli samo do Varaždina [thumbsup]

A ja mogu priznati da ni Varaždin nije loš iako nema mora ali ima neke druge kvalitete [tongue]
[/quote]

….bile u varaždinu a meni se niste javile [angry] …to vam ne bum tak lako oprostila [proud]
[/quote]
Pa nismo se smijele javiti kad je Octopus htio malo izviđavat oko tebe [lol]
[/quote]

[lol] …evo onda jedne lijepe pjesmice za izviđača …..vjerujem da će mu se sviđat kak i mom mužu koji je isto slovenac [wink]

Lacni Franz – Stari vojak
http://www.youtube.com/watch?v=6kjSPYJTgpY

Prvo što čujem da ste imali namjeru doć [shocked],drugi put kad budete polazili naručite dan koji vam odgovara! Samo za putnike namjernike mijenjamo iduće okupljanje s nedilje na ponediljak [lol] [tongue]

New Report

Close