Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Mateja …. Saša me može sad zvati….stišao sam mobitel … oni… one spavaju … ne vjerujem da glume hrću ….

Boga mi ovde posli ponoči je življe nego u Stare grede,,,,malo zakanim a ono desetak stranica.[rolleyes]

Ako forde ovako nastavimo skupit će mo više strana nego Komentari trgovanja[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Kako di, pa i ja sam u Sloveniji, bila s Matejom i doktorom na ručku….

Sjuzannn pa rekli smo da to ide na kraju … kad bude reka da nam ništa ne viruje ….[thumbsup]


Mateja …. Saša me može sad zvati….stišao sam mobitel … oni… one spavaju … ne vjerujem da glume hrću ….

Evo reči ču joj a i broj ICQ ču joj dati. Doktore za tebe sve[thumbsup]

[emo_cool]

pozdrav mravaku, inaće ljudini u svakom pogledu…
nadam se da čitaš brže od svojnov….

Sorry doktore…[lol] [lol]

pogledajte gdje je popis aktivnih korisnika Ivana7 dva puta,znaci ima i musko i zensko[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ej koji prevarant ja potega u Zadar a ovi pokupija sjuzann pa u Sloveniju

.


pozdrav mravaku, inaće ljudini u svakom pogledu… nadam se da čitaš brže od svojnov….

malo usporite s pisanjem da svoj može doči na svoje…inače se prije jutra neće uspiti javiti…


Ej koji prevarant ja potega u Zadar a ovi pokupija sjuzann pa u Sloveniju

Ti potegni za njima

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Boga mi ovde posli ponoči je življe nego u Stare grede,,,,malo zakanim a ono desetak stranica.[rolleyes] Ako forde ovako nastavimo skupit će mo više strana nego Komentari trgovanja[thumbsup]

Mravak … ako nije tajna … zašto si otiša prije ručka danas …. ona crna mala što ti sjedila u krilu uništila me … gdje je … gdje je …. na kraju sam joj htio reći eno ga jede mrave iza kuće … Mateja je intervnirala…. mala se poslije napila … od tuge….

Je sad malo ranije mi ide bolje nego oko 4 ujutro,,onda ti ni tečaj brzog čitanja ništa ne pomaže[proud]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close