Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije






Jebate nitko nema kapu osim tebe…….. [cool]

Izgleda da su to podijelili samo Slovencima da nas lakše nađete [lol]
[/quote]
Ma vidi, vidi stvarno,….kakva protekcija….. [cool]
[/quote]
kvaliteta se odmah pripozna [smiley]
[/quote]

ja sam stavila puno kvalitetne muzike pa još niš od počasnih zvijezdica [undecid]
[/quote]
Karla nema tu muzika veze……analize,TA,preporuke,K/P,…..info. i jasno vanjski izgled… to nosi kapu [lol]


Karla nema tu muzika veze……analize,TA,preporuke,K/P,…..info. i jasno vanjski izgled… to nosi kapu [lol]

Vidim da sam ja zaslužila onda sa stavljanjem K/P a ti Octopus sa savršenim vanjskim izgledom [tongue]

[emo_cool]

ja sam stavila puno kvalitetne muzike pa još niš od počasnih zvijezdica [undecid]


Izgleda draga moja da se ipak nisi još dovoljno naradila…trebaš na to potrošit malo više vremena [lol]

[emo_cool]



i tebi octopus…nešto za nas vremešne… [lol]
http://www.youtube.com/watch?v=jbrm8B3Lz-4&feature=related

ja se uvijek tješim s ovom [shocked]….tak smo još mladi [wink]

Korni Grupa – Generacija 42

http://www.youtube.com/watch?v=3KObbw_HnhQ
[/quote]

može i ova….http://www.youtube.com/watch?v=ONDF6RH5VYc&feature=related

@ sjuzann

o, da [proud]……a i ova njena je meni tekstualno zadovoljavajuća…

[wink]



Karla nema tu muzika veze……analize,TA,preporuke,K/P,…..info. i jasno vanjski izgled… to nosi kapu [lol]

Vidim da sam ja zaslužila onda sa stavljanjem K/P a ti Octopus sa savršenim vanjskim izgledom [tongue]
[/quote]

…kaj ti hoćeš reći Octopuse da ja nekaj od traženog ne zadovoljavam [sealed]


ja sam stavila puno kvalitetne muzike pa još niš od počasnih zvijezdica [undecid]


Izgleda draga moja da se ipak nisi još dovoljno naradila…trebaš na to potrošit malo više vremena [lol]
[/quote]

….znaš ti dobro gdje ja trošim malo više vremena [rolleyes]…ne bi zasad ništa mjenjala [lol]

Direktor je želio kresnuti sexy tajnicu koja je radila u njegovom uredu, ali ona je imala svog momka.
Jednog dana direktor je bio toliko isfrustriran i iznerviran da je otisao do nje i rekao joj:
– "Dat cu ti 2000 kn ako mi dopustis da te kresnem."
Ona mu odgovori: "NEMA SANSE!"

Direktor: "Bit cu brz, bacit cu ti novac na pod, ti se sagni dolje i skupi, ja cu zavrsiti dok ga ti pokupis."
Zamislila se na trenutak tajnica i rekla da se zeli posavjetovati sa svojim momkom.
Tako je zvala momka i ispricala mu cijelu pricu.
On joj je rekao: " Pitaj ga za 3000 kn, pokupi novac vrlo brzo, on cak nece stici ni skinuti hlace."
Tajnica se slozi i prihvati direktorov prijedlog.
Pola sata je momak cekao njezin poziv da vidi kako je. Konacno, poslije 45 minuta, je nazove i upita:

– "Draga sta je, sto se dogodilo? "

Ona je rekla: "Jeba mu pas mater, bacio je kovanice."

Lekcija iz menadzmenta:

U vijek razmotrite poslovnu ponudu u potpunosti, prije nego pristanete na nju i zajebete se!

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




Karla nema tu muzika veze……analize,TA,preporuke,K/P,…..info. i jasno vanjski izgled… to nosi kapu [lol]

Vidim da sam ja zaslužila onda sa stavljanjem K/P a ti Octopus sa savršenim vanjskim izgledom [tongue]
[/quote]

…kaj ti hoćeš reći Octopuse da ja nekaj od traženog ne zadovoljavam [sealed]
[/quote]
nisam primetio da si stavila kakvu analizu na forum….ako si onda se ispričavam i neznam di ti je kapa [wink]


Direktor je želio kresnuti sexy tajnicu koja je radila u njegovom uredu, ali ona je imala svog momka.
Jednog dana direktor je bio toliko isfrustriran i iznerviran da je otisao do nje i rekao joj:
– "Dat cu ti 2000 kn ako mi dopustis da te kresnem."
Ona mu odgovori: "NEMA SANSE!"

Direktor: "Bit cu brz, bacit cu ti novac na pod, ti se sagni dolje i skupi, ja cu zavrsiti dok ga ti pokupis."
Zamislila se na trenutak tajnica i rekla da se zeli posavjetovati sa svojim momkom.
Tako je zvala momka i ispricala mu cijelu pricu.
On joj je rekao: " Pitaj ga za 3000 kn, pokupi novac vrlo brzo, on cak nece stici ni skinuti hlace."
Tajnica se slozi i prihvati direktorov prijedlog.
Pola sata je momak cekao njezin poziv da vidi kako je. Konacno, poslije 45 minuta, je nazove i upita:

– "Draga sta je, sto se dogodilo? "

Ona je rekla: "Jeba mu pas mater, bacio je kovanice."

Lekcija iz menadzmenta:

U vijek razmotrite poslovnu ponudu u potpunosti, prije nego pristanete na nju i zajebete se!


Uh, kako si prost,…… [cool]

Sve je stvar psihe.....

Evo jedan samo za tebe kad si tako fin [lol]

Muž i žena došli u neki luksuzan hotel, sjede u baru i vide jednu jako zgodnu djevojku.

– Baš je zgodna ona tamo … ali šteta što je kurva.

– Sram te bilo, kako možeš govoriti za ovu finu djevojku takve stvari …

– Ma je kurva, i to sto posto.

– Ma nije i gotovo.

– Evo, dokazaću ti. Kreni polako k našoj sobi, a ja ću je pokupiti i dovesti. Uđi prije nas u spavaću sobu, sakrij se negdje i samo slušaj…

I tako, sjedi žena skrivena iza zavjese, muž dovede tu devojku: – Dobro, kaže ona, kod mene se plaća unaprijed, to je 100 dolara na sat.

– Uh, pa to je mnogo love, nemam ti ja toliko…

– Pa dobro, koliko bi ti dao…

– Šta znam, imam samo 10 dolara.

– Onda stvarno ne znam što si me zvao, kaže kurva i bjesno izađe na vrata.

Poslje nekog vremena muž i žena su se vratili u bar, sjede i pričaju, a kad kurva prođe pored njih dobaci:

– Eto vidiš budalo šta dobiješ za 10 dolara!

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Prostačino,…..perverzna… [cool]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close