Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Jutarnji.hr [lol] [lol] [lol]
Glas naroda

Dajem glas da Hrvatsku proglasimo psihijatrijskom ustanovom pa da slobodno pušimo.
———————–
Toni iz Zagreba

barem da se ne zabrani ženama
[lol] [lol]


Pozdrav i od mene,baš je lipo jutro,sunčano,a nadam se da će biti i večeras sunčano na okupljanju [cool]

evo Zeko ako hočeš info. …da se praviš malo važan na okupljanju [lol]
u ponedeljak …zeleno!! [wink]



Pozdrav i od mene,baš je lipo jutro,sunčano,a nadam se da će biti i večeras sunčano na okupljanju [cool]

evo Zeko ako hočeš info. …da se praviš malo važan na okupljanju [lol]
u ponedeljak …zeleno!! [wink]
[/quote]

Ako to ne bude razlog da ne sudjelujem u plaćanju računa onda ne znam šta je.
Uspije li onda mi nije briga oće li bit zeleno
[lol] [lol]

@Octopus
hvala [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Evo nakon 156 okupljanja samo ove godine pozivam sve forumaše da da proslavimo cca godišnjicu okupljanja forumaša Dalmacije.
mesto radnje-stari mornar
vrime radnje- sljedeća nedilja od 7 uvečer-???
Svi forumaši dobro došli!


Evo nakon 156 okupljanja samo ove godine pozivam sve forumaše da da proslavimo cca godišnjicu okupljanja forumaša Dalmacije.
mesto radnje-stari mornar
vrime radnje- sljedeća nedilja od 7 uvečer-???
Svi forumaši dobro došli!

Dogovoreno,……. [cool]
Sinoć san zaspa,..jebiga….. [cool]

Sve je stvar psihe.....


Evo nakon [u]b]156[/b[/u] okupljanja samo ove godine pozivam sve forumaše da da proslavimo cca godišnjicu okupljanja forumaša Dalmacije.
mesto radnje-stari mornar
vrime radnje- sljedeća nedilja od 7 uvečer-???
Svi forumaši dobro došli!

Nešto mi mozak jutros baš najbolje ne funkcionira,k vragu i sokovi

[lol] [lol]

nikako skontat ovo Niksone [shocked] [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ma pusti ti Niksona dop..mi je več [lol] ko njemu pusti da stavlja ove datume i ure [lol]
godišnjica okupljanja u nedilju pa..jeb… i još tolko vrimena za oganizirat prihod itd… [lol]
di ču prespavat ja ,di Mateja,Sjuzann ??? za vas znam da niko ne radi u ponedeljak al….
i onda kao….svi forumaši dobro došli!! svi vas oba dva [lol]

i opet zahvaljujem za sve informacije i raport sa okupljanja j…. sunce!! [angry]

E jeb ga zeko ti nisi moga skontat nakon sokova zamisli kako je meni bilo nakon p&p [lol]

@octopus
Nakon dugog i teškog vijećanja jednoglasno sam odlučio da proslava bude u Nedilju u Starog mornara [lol] [tongue]


E jeb ga zeko ti nisi moga skontat nakon sokova zamisli kako je meni bilo nakon p&p [lol]

šta ti je p & P ?? pivo i pelinkovac ili….?



@octopus

Nakon dugog i teškog vijećanja jednoglasno sam odlučio da proslava bude u Nedilju u Starog mornara [lol] [tongue]

šta je sad si ti šef ili .. [lol] na prvom okupljanju uopšte nisi ima vrimena za nas a sad tu nešto…
di je šef broj 1 da napravi malo reda?? [lol]

izglda da je u štrajku ili ga fjaka uvatila ko bi zna

New Report

Close