Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

ford je poludia onaj dan kad je tebe prvi put vidia

[smiley]


ma je vraga, zove me vjeko da zamolim doktora da zamoli mateju da bi i on sljedeći put sa nama u sloveniju….

A šta je sad bi u Sloveniju rekli ste Zadar ….. pa Slavonija ….. čini mi se da mijenjate prioritete …..

Nego Mateja doktoru se sviđa Saša, zeki si namirila Katju, a koju bi našem Fordu….[smiley]

evo je malnar proslavio novu godinu

A….. sad će Brentos opet nema nikoga …. a, i Mark1 mi je izdušia, di je mojnov9 …..


” A šta je sad bi u Sloveniju rekli ste Zadar ….. pa Slavonija ….. čini mi se da mijenjate prioritete …..

Zadar će biti prvi izlet van Splita i to već u 01/2008.
Ovo ostalo ( Slovenija,Slavonija,Istra,Zagreb….) tokom sljedeće godine a sve po dogovoru nas forumaša.


Nego Mateja doktoru se sviđa Saša, zeki si namirila Katju, a koju bi našem Fordu….[smiley]

a kad je vec tako di nam se ti sjuzzan nalazis

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Evo ja bio u Zadru jeo pio i doznao gje je Šime a sjuzann nestala [cry]


drchip: ” ” A šta je sad bi u Sloveniju rekli ste Zadar ….. pa Slavonija ….. čini mi se da mijenjate prioritete ….. ” Zadar će biti prvi izlet van Splita i to već u 01/2008. Ovo ostalo ( Slovenija,Slavonija,Istra,Zagreb….) tokom sljedeće godine a sve po dogovoru nas forumaša.

Očemo glasati ….. ??? Mislim da bi oni Zadra mogli i vjerujem rado bi …. s nama u Sloveniju …. jednim udarcem 2 muve…. ( Sjuzann ispika tako se kaže…. )


A….. sad će Brentos opet nema nikoga …. a, i Mark1 mi je izdušia, di je mojnov9 …..

Moj-svoj nov 9, on tek cita sta je u 22h napisano[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Kako di, pa i ja sam u Sloveniji, bila s Matejom i doktorom na ručku….

New Report

Close