Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Baš ste nezahvalni, jadni doktor se žrtvuje za dobrobit svih vas….

Je prvo je on pa poslije njega mi


e baš mu je bilo težko[rolleyes]

Slušaj, nije lako izaći na kraj s toliko žena….[smiley][smiley]…triba se tu boriti i izboriti….

Baš je zanimljivo u te kasne sate sve vrvi od znanih faca, a kad je dan moram pričati sama sa sobom[sad]

[emo_cool]

Upropastio mi je temu…ovo je trebala biti ozbiljna tema… i bila je dok nas on “slučajno” nije otkrio….a sad ću morat ić njegovim stopama:-(

Sjuzann zna što govori, jer se i ona sama borila kad je bila sama kod vas[thumbsup]

[emo_cool]


sjuzann: ” Baš ste nezahvalni, jadni doktor se žrtvuje za dobrobit svih vas…. ” Je prvo je on pa poslije njega mi

Sjuzann … slažem se … on nezna i nema pojma koliko sam se borio sam sa sobom da ne otmem Sašu …ovako mažda je nazovem koji put srca radi … ( ako mi dozvole ) Mateja …. možeš li ti biti veza …[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

evo kad smo več kod žena ….zove mene dalmatinska polovica… laku noč
sutra nedelja – možete 10 stranica- imam vrime.[cool]

Pa več sad sam veza, kad te Saša ne smije zvat[lol]

[emo_cool]


Baš je zanimljivo u te kasne sate sve vrvi od znanih faca, a kad je dan moram pričati sama sa sobom[sad]

ovdje zanimljivo postaje tek od ponoći….[smiley]

forde ti si ono dobar sa Vjekom pa bi te zamolio da zamoliš Vjeku da doktora zamoderira zauvik na ovoj temi


Pa več sad sam veza, kad te Saša ne smije zvat[lol]

Mateja ima ICQ ….sa će Ford …..poludit….. nema veze moj broj je 399354618 pa se uvijek mogu čuti s njom…

ma je vraga, zove me vjeko da zamolim doktora da zamoli mateju da bi i on sljedeći put sa nama u sloveniju….

New Report

Close