Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

e..lipi pozdrav Brentos !!!!!
barem jedan kulturan na forumu ! mislim od forumaša…..forumašice su kulturnije [lol] [lol]
imaš pravo !! ni glasa od njih !! onda če bit na kraju …bilo je super,zašto nisi doša…. [lol] [shocked]

@ octi
Tko zna, možda će se netko od ovih stalnijih s druženja i sjetiti da se bliži godišnjica prvog okupljanja, pa pokušati reaktivirati staro društvo…… [cool]


@ octi
Tko zna, možda će se netko od ovih stalnijih s druženja i sjetiti da se bliži godišnjica prvog okupljanja, pa pokušati reaktivirati staro društvo…… [cool]

ne bi se viruj !!! no sad kad si jih sitia ….ima nade!!
evo organizatori ja sam 90% dole onaj vikend 25-26 i 27.10. pa……
[lol] samo da nije staro društvo več prestaro [lol] [lol] [thumbsup]

Misliš da če 10 dana biti dovoljno [undecid] a i promjene su tako velike da su nekako neodržive jer ako si kupio u petak i danas prodavao mogao si zaradit lijepih 25% a dok bude tako, daleko smo od stabilizacije tržišta….naravno i ja želim da se sve što prije smiri i da zelenilo potraje ali ipak malo više od 10 dana [wink]….lijep pozdrav prijatelji koji ste u dionicama a i koji čekate dobru priliku za kupnju[smiley]

[emo_cool]

dok mogu zarait 20% dnevno ….ne triba mi stabilizacija [lol] ajd malo zaj….
stabilizirat se to neče još uuhhuuuu!!! al 2-3 dana takva rast ko danas barem bi malo vratila optimiste za comp. [wink]

Da i meni fale neki optimisti tu za compom [sad]

[emo_cool]

Ne zovite me, na sastanku sam,….. [cool]

Sve je stvar psihe.....

šta ne studiraš više ?? [smiley] odmah dobia posa na položaju…več na sastancima….koja je to firma… [lol] nadam se da nije još na burzi [wink]


ajde kad pada ništa kad raste ništa !!?? pa kako je danas lip pogled na ekran. prolječe [lol] amerikanci 7% u plusu..šta bi još tili.!!?? no oni koji su ostali u dionicama barem još 10 takvih dana [lol] [lol]

čekaj oktopus nije mi jasno zašto spominješ broj deset, kad je tvoj broj osam..nije mi jasno..

samo što nije...

Dragi moji ,
Ponoć je blizu, a ja tražim dečka. Volila bih da je ovako uman.
[img]http://img2.imagetitan.com/img2/small/16/16_build.jpg[/img]
jer dikta kaže: Um caruje , snaga carice povaljuje….
[proud]

Šta ima sekto? [lol]


Šta ima sekto? [lol]

Šta nema,,,,,,,,,,,nabavit će mo! [smiley]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close