Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije



…drži ih fjaka….


Dobro da sam vas upoznala prije nego sam vidjela ovaj dopis [lol]
[/quote]
[lol] jel tako !! ja to nikad ne bi reka za Dalmatince!!!


Da imam sad dosta drugačiji pogled na sve i sve mi izgleda puno lijepše pa i ova naša burza ne izgleda tako grozno kako bi trebala…osječam da je došlo vrijeme kad se trebam malo poigrati sa portfeljem [rolleyes]

onda se ti stvarno desilo nešto lipo [lol] [lol] da nije samo u virtualnosti??…..ako se nisi do sada poigrala (mislim sa porfeljem) onda nisam baš siguran da je sad vrime ….jedino ako je stigla nova loooooova [thumbsup]
p.s. lipi pozdrav !!!!
[/quote]
Ne brini nije samo virtualno jer uživam zadnje dane 100% [tongue]….a igrati sa portfeljem sam se počela kad sam se vratila sa godišnjeg i u četvrtak rasprodala cijeli portfelj…u petak sam vratila nazad 60% i sad imam zato oko 20% više dionica kojih sam imala dan prije a ostali dio novaca čeka za daljne kupnje….jesi još uvijek siguran da nije pravo vrijeme za igru [smiley]

[emo_cool]


jedino ako je stigla nova loooooova [thumbsup]
p.s. lipi pozdrav !!!!

Novu lovu sam ja ipak potrošila na sebe….malo trebam i uživati zbog stresa na burzi [lol]….naravno lijepo se je i vratiti jer znaš več da ne mogu bez svojih prijatelja [smiley]

[emo_cool]

onda nek igra počinje [lol] [lol]

Pozdrav svima
Nisam bio u toku ova 3 dana….a i bolje [angry]
Žurim na okupljanje [bye]
Uf zaboravi,nadam se da će kolegica Cvjeta napokon večeras prisustovati [smiley] [smiley]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Pozdrav svima
Nisam bio u toku ova 3 dana….a i bolje [angry]
Žurim na okupljanje [bye]
Uf zaboravi,nadam se da će kolegica Cvjeta napokon večeras prisustovati [smiley] [smiley]

Lijepi provod vam želim….



Pozdrav svima
Nisam bio u toku ova 3 dana….a i bolje [angry]
Žurim na okupljanje [bye]
Uf zaboravi,nadam se da će kolegica Cvjeta napokon večeras prisustovati [smiley] [smiley]

Lijepi provod vam želim….
[/quote]
ma ko jih…. [lol] namjerno su stavili okupljanja na nedilju…da ja ne mogu stič [smiley]

ma to oni za tvoje dobro… [lol] …


ma to oni za tvoje dobro… [lol] …

kako su dobri !!! skoro sam pustio suzu [lol]

ajde kad pada ništa kad raste ništa !!?? pa kako je danas lip pogled na ekran. prolječe [lol] amerikanci 7% u plusu..šta bi još tili.!!?? no oni koji su ostali u dionicama barem još 10 takvih dana [lol] [lol]

i kako prošlo okupljanje??


ma ko jih…. [lol] namjerno su stavili okupljanja na nedilju…da ja ne mogu stič [smiley]
[/quote]
I onda još izgubili dobar stari običaj ispričat što je bilo….

New Report

Close