Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ma di baš neko u ovu uru ruši ocjene,….biće navije sat, pa udri jedinice po PD-u,…. [lol]
Ovo je svojnov sto posto……. [angry]

Sve je stvar psihe.....

dobro jutro svima !!
lipo se probudit kad znaš da nema posebnog stresa priko dana [lol]

šta je to …tišina?? nisam dobro procenia situaciju….još je više stresa danas…dica,žena… [lol]..
burza me opušta [lol]

…drži ih fjaka….


…drži ih fjaka….


[lol] [lol] pa jeb….ne mogu se prestat smijat!! [lol] dobiješ ju odmah u Splitskom rodilištu [lol]

hahahahaha…tako ti je to kod nas….rođeni s tim…

Ne ometajte, na sastanku sam…. [cool]

Sve je stvar psihe.....

Joj sjuzz đe me nađe [lol] [lol]

Kako je proša Hajduk danas?




Ovaj sistem ocjenjivanja je skroz glup, kad ne mogu sebi dati stoju……. [angry]

Pa što te brinu te ocjene kad svi znamo ko zaista zasluži stoticu a ko si ju sam dijeli preko svojih drugih nickova [rolleyes]
Bolje da ju dobiješ od drugih nego od sebe [tongue]
[/quote]

vratila si se, draga naša, u punoj formi vidim [wink]
[/quote]
Da imam sad dosta drugačiji pogled na sve i sve mi izgleda puno lijepše pa i ova naša burza ne izgleda tako grozno kako bi trebala…osječam da je došlo vrijeme kad se trebam malo poigrati sa portfeljem [rolleyes]

[emo_cool]


…drži ih fjaka….


Dobro da sam vas upoznala prije nego sam vidjela ovaj dopis [lol]

[emo_cool]





Ovaj sistem ocjenjivanja je skroz glup, kad ne mogu sebi dati stoju……. [angry]

Pa što te brinu te ocjene kad svi znamo ko zaista zasluži stoticu a ko si ju sam dijeli preko svojih drugih nickova [rolleyes]
Bolje da ju dobiješ od drugih nego od sebe [tongue]
[/quote]

vratila si se, draga naša, u punoj formi vidim [wink]
[/quote]
Da imam sad dosta drugačiji pogled na sve i sve mi izgleda puno lijepše pa i ova naša burza ne izgleda tako grozno kako bi trebala…osječam da je došlo vrijeme kad se trebam malo poigrati sa portfeljem [rolleyes]
[/quote]
onda se ti stvarno desilo nešto lipo [lol] [lol] da nije samo u virtualnosti??…..ako se nisi do sada poigrala (mislim sa porfeljem) onda nisam baš siguran da je sad vrime ….jedino ako je stigla nova loooooova [thumbsup]
p.s. lipi pozdrav !!!!

New Report

Close