Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Jaoj Drchip šta si mi uradio[angry] Opet me zvala Saša i željela bi te vidjeti-da joj se pleše kaže?! Rekla je da ju nazovi ako možeš jer ona te nesmije[lol] A zašto te ona ne smije zvat a ja mogu?!

[emo_cool]


povračao i srao 3dana ….jeb..nisam znao da se mogu na zahodu tako brzo okrenut sa 40 fibre[thumbsup]

pazi malo, ovde ima dama… a i harpun čita pa da ga nebi zgadilo….

Ma koji dalmatinci svi se razvodimo i kiba u Sloveniju

doktore,neka si se lipo proveo glavno da nas nisi osramoti[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


doktore,neka si se lipo proveo glavno da nas nisi osramoti[thumbsup]

tako je, i uopće nije bitno ko je koga i jeli muško jeli žensko….


Ma koji dalmatinci svi se razvodimo i kiba u Sloveniju

Kasno Niksone treba se prvo utaboriti …. pa poslati ratnike koji će poginuti …koji će biti žrtvovani ….pa onda one koje će ti pomoći da pobjediš ( ali ćeš ih isto žrtvovati ) … pa onda ti ostaneš sam kao pobjednik …..


zeko: ” doktore,neka si se lipo proveo glavno da nas nisi osramoti[thumbsup] ” tako je, i uopće nije bitno ko je koga i jeli muško jeli žensko….

I ja sam bila u početku na ovome forumu muško, jer sam igrač na duge staze, a ko me je upoznao zna što sam[lol]

[emo_cool]


doktore,neka si se lipo proveo glavno da nas nisi osramoti[thumbsup]

Ne samo da vas nije osramotio nego drugi put s Matejom dolaze sve u Split…[smiley][smiley]…zahvalite doktoru….i pomolite se za njega..[pray]

nikson:

Ma koji dalmatinci svi se razvodimo i kiba u Sloveniju

Kasno Niksone treba se prvo utaboriti …. pa poslati ratnike koji će poginuti …koji će biti žrtvovani ….pa onda one koje će ti pomoći da pobjediš ( ali ćeš ih isto žrtvovati ) … pa onda ti ostaneš sam kao pobjednik …..


Tko bi reka da si investitor posta ja bi odma na gotovo doša

Dabogda ga voda odnijela

Baš ste nezahvalni, jadni doktor se žrtvuje za dobrobit svih vas….

e baš mu je bilo težko[rolleyes]

New Report

Close