Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


jutro
pofuk

jutro !!
ajd po nick-u bi reka da ti netriba dosta spavanja al….??
sa velikim sinom i još uvik u kondiciji [thumbsup] ….ili te probudia adrenalin prid trg.dan?

šta je ovo !!?? bez komentara na tako lip dan ? [thumbsup]
znam da nam triba još 10 takvih do nule al….. [lol] …lipo je vidit


šta je ovo !!?? bez komentara na tako lip dan ? [thumbsup]
znam da nam triba još 10 takvih do nule al….. [lol] …lipo je vidit

Moj prijatelju, svi trljaju ruke, nemaju čime pisat….i čekaju što će Ameri napravit poslije pauze za ručak… [wink]

Dobro jutro prijatelji [wink]
Nadam se da ste se odmorili do sad jer ja sam se vratila i o odmoru nema više govora [lol]

[emo_cool]

jutro svima !!
naravno, posebno tebi Mateja [thumbsup]

dan
http://www.youtube.com/v/9hnaYFOB-ZM&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/9hnaYFOB-ZM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk

Što je ljudi svi na odmoru [undecid]…kod nas je mraz, tako da je ipak lijepše biti negdje na toplom i pričati sa prijatejima[smiley]

[emo_cool]


Što je ljudi svi na odmoru [undecid]…kod nas je mraz, tako da je ipak lijepše biti negdje na toplom i pričati sa prijatejima[smiley]

Mateja, lijepo te je vidjeti opet s nama [kiss]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama



Što je ljudi svi na odmoru [undecid]…kod nas je mraz, tako da je ipak lijepše biti negdje na toplom i pričati sa prijatejima[smiley]

Mateja, lijepo te je vidjeti opet s nama [kiss]
[/quote]
Ko to kaže[rolleyes] sa tobom zaista več dugo nisam pričala [sealed]

[emo_cool]




Što je ljudi svi na odmoru [undecid]…kod nas je mraz, tako da je ipak lijepše biti negdje na toplom i pričati sa prijatejima[smiley]

Mateja, lijepo te je vidjeti opet s nama [kiss]
[/quote]
Ko to kaže[rolleyes] sa tobom zaista več dugo nisam pričala [sealed]
[/quote]

Zato i kažem da si falila…..
Morat ćemo sada neko okupljanje napraviti [cool]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama





Što je ljudi svi na odmoru [undecid]…kod nas je mraz, tako da je ipak lijepše biti negdje na toplom i pričati sa prijatejima[smiley]

Mateja, lijepo te je vidjeti opet s nama [kiss]
[/quote]
Ko to kaže[rolleyes] sa tobom zaista več dugo nisam pričala [sealed]
[/quote]

Zato i kažem da si falila…..
Morat ćemo sada neko okupljanje napraviti [cool]
[/quote]
Ovo sa okupljanjem bi bila prava stvar još više ako bi konačno pao jedan mix okupljanje jer ga več neko vrijeme nije bilo….bar koliko ja znam ili su dečki našli koje nove žene….samo se nadam da nemaju brkove [lol]

[emo_cool]

kakvo mix okupljanje …šta je to ?? [smiley]

New Report

Close