Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


drchip: ” Mateja , moli te …. Sašu mi pozdraviiiiiiiii [kiss][kiss][kiss] ” Ako Saša nije muško odsjecite mi …..

Kod nas imamo muške koji se zovu Sašo i žene koje su Saša[cool]
A ova Saša se zna baš zabavljati, što če ti više moči reči Drchip[thumbsup] Kod nas bi rekli da je prava žena

[emo_cool]


drchip: ” Mateja , moli te …. Sašu mi pozdraviiiiiiiii [kiss][kiss][kiss] ” Ako Saša nije muško odsjecite mi …..

Uf,gadno ste poceli,Forde ne brini srica sto doktor nije izbirljiv[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Saša je Saša a dvaput je dvaput.
Jel tako doktore[smiley]

Uff , Forde nemoj se ljiutiti ali meni nije lako….. spoznao iako se iz mojih postupaka od prije se zna to isto … ipak da su za mene Slovenke pogubne……..

U PM koji luđaci.mateja je ste li se pronašli u Sloveniji ti i drchip?


….. ” Uf,gadno ste poceli,Forde ne brini srica sto doktor nije izbirljiv[lol]

zeko slažem se s tobom 100%.
kad je doktur manija litru onog njihovog dobrog vina saša je otišla a dotura je zajašio sašo.
slovo tam slovo sim.
nije žensko sve što najlonke nosi….


U PM koji luđaci.mateja je ste li se pronašli u Sloveniji ti i drchip?

Teško mi je to reči ali da. Sa Doktorom smo se dogovorili da nečemo ništa reči jer smo znali da če biti teška priča o tome, ali izgleda da nije izdržao. Bili smo na vezi preko pp i rekla sam mu za zabavu i on je došao ali nismo pričali o dionicama[wink]

[emo_cool]


U PM koji luđaci.mateja je ste li se pronašli u Sloveniji ti i drchip?

Niksone zar sumnaš da bi ja otišao u Sloveniju bez da mi Ford dozvoli …. zar misliš da bi Mateja pričala samnom da Ford ne dozvoli ,,, zar misliš da bi me Saša gledala onako kako je da Mateja nije rekla d asam Dalmatinac …. tako one gledaju samo nas Dalmatince [proud][proud][proud] Zašto Vi niste došli …. Mateja mi pokazala poruke … ???


Ford: ” drchip: ” Mateja , moli te …. Sašu mi pozdraviiiiiiiii [kiss][kiss][kiss] ” Ako Saša nije muško odsjecite mi ….. ” Uf,gadno ste poceli,Forde ne brini srica sto doktor nije izbirljiv[lol]

Zeko žao mi je što nisi bio sa nama jer i ako si malo izbirljiv neka od tih žena: Andreja, Tina, Maja, Erika… mislim da bi bila Katja prava za tebe, što misliš Drchip? [thumbsup]

[emo_cool]

pa meni mateja poslala poruku na pm na slovenskom jeziku.
nisam ništa raumia, a učinilo mi se da me pita triba li rasprodat TISK na 1200.
Ja odgovorio: NE

Znaci Mateja doktor je bio blazeni medju zenama

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

A mogao bi jer nije bilo nikog od muških kod nas, a znaš i sam da sam ja išla na daleki put samo da sam vas upoznala[proud]


Ej koji prevarant nije jučer o tome ni riči reka ali smo ga probili.

[emo_cool]

New Report

Close