Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


dobro da su slobodni dani,da stignem pročitat sve vaše od 22.30 do 2 ujutro[thumbsup]

octopuse, ja sam već dao oglas da tražim psihijatricuza ljubavnicu.
neke su se javile ( moram još samo provjerit da im diploma nije sa Univerziteta Bihač) i ja im kažem da nisam sam nego da nas ima 15-ak i da broj raste…. uglavnom njima to ne smeta…

[.. Forde, psihijatrica?! šta ti kaže za nick?
[/quote]
Ma nije baš puno govorila… imala je puna usta…


Ja mislim da bi se i Vjeko moga umišat…. ako ovo ovako nastavi…[rolleyes]


octopus: ” dobro da su slobodni dani,da stignem pročitat sve vaše od 22.30 do 2 ujutro[thumbsup] ” octopuse, ja sam već dao oglas da tražim psihijatricuza ljubavnicu. neke su se javile ( moram još samo provjerit da im diploma nije sa Univerziteta Bihač) i ja im kažem da nisam sam nego da nas ima 15-ak i da broj raste…. uglavnom njima to ne smeta…

Meni kažeš da sam neodlučna a i sam moraš još provjeriti kako je sa njima[sad]

[emo_cool]

Uffff, stigao jedvaaaa…..prije cca 1h …

Draga Mateja najprije da se zahvalim tebi i prijateljicama ( Eriki, Saši , Maji , Andrei i ostalima ..izvini ali sam im pozaboravlja imena … star čovjek…. ) na prekrasnom druženju … svaka čast … bolje ste od nas Dalmatinaca 1000 puta … Jednostavno neznam šta je bilo bolje ručak u “Dvorecu ” i Saša ( ona mi je zapela za oko … ) ili ova, a što je nalošije što se mogu izraziti bajkovita večera u “Montparisu”…. Ma zašto Vi Slovenke ne preselite kod nas…
Iskreno … jedino mi drago što Ford nije bio …… a, nije i jasno zašto ostali nisu došli pa slali smo im PM da Ford ne zna…. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ford šta je to sa tobom ?? djeluješ pomalo zbunjen[undecid] previše se angažiraš oko….??? okupljanja


Uffff, stigao jedvaaaa…..prije cca 1h … Draga Mateja najprije da se zahvalim tebi i prijateljicama ( Eriki, Saši , Maji , Andrei i ostalima ..izvini ali sam im pozaboravlja imena … star čovjek…. ) na prekrasnom druženju … svaka čast … bolje ste od nas Dalmatinaca 1000 puta … Jednostavno neznam šta je bilo bolje ručak u “Dvorecu ” i Saša ( ona mi je zapela za oko … ) ili ova, a što je nalošije što se mogu izraziti bajkovita večera u “Montparisu”…. Ma zašto Vi Slovenke ne preselite kod nas… Iskreno … jedino mi drago što Ford nije bio …… a, nije i jasno zašto ostali nisu došli pa slali smo im PM da Ford ne zna…. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Jeb.. vam sunce žarko!
Zašto mene niste zvali????

Mateja , moli te …. Sašu mi pozdraviiiiiiiii [kiss][kiss][kiss]


Meni kažeš da sam neodlučna a i sam moraš još provjeriti kako je sa njima[sad]

Ovo za diplomu se mora provjerit.
Jedan istinit događaj.
Prijatelj mi u splitu studira pravo 6 godina i nije položia niti 6 ispita.
Otiša negdi u sjevernu Bosnu ( Bihač,Derventa…) , ne znam točno u kojem im je gradu fakultet.
Ponio 500 EUR da kupi diplomu pravnog fakulteta.
Profesor mu kaže da diploma košta 300 EUR, ovaj mu daje 500 eur, profesor kaže: bolan, nemam kusur za vratiti.
Ovaj moj kaže: pa dobro kad sam već doša, za kusur mi daj još koju diplomu.
Profesor kaže: može, biraj šta god očeš, samo nemoj medicinu, valja liječit ljude…


Mateja , moli te …. Sašu mi pozdraviiiiiiiii [kiss][kiss][kiss]

doktor ako ti žena viri priko ramena upoznat češ i drugu slovensku stranu[proud]


Mateja , moli te …. Sašu mi pozdraviiiiiiiii [kiss][kiss][kiss]

E baš sam malo prije razgovarala sa Sašom i sva je medena i pričala samo o Dotoru[smiley]Nije htjela pričati o ničemu, samo o Drchipu i Dvorcu gdje joj je bilo tako super.
Svima curama si bio baš onaj naj i sve me obasipavaju sa porukama, kad ču iči ponovo u Split da te vide[thumbsup]

p.s.Izvinite ostali ali to je sve bilo na brzaka a sa Drchipom sam bila na vezi i imao je vremena upast. Bilo je zaista super Drchip[thumbsup]

[emo_cool]


Mateja , moli te …. Sašu mi pozdraviiiiiiiii [kiss][kiss][kiss]

Ako Saša nije muško odsjecite mi …..

New Report

Close