Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Zašto Forde???[shocked]

I ja se pitam….[shocked]

Je, Ford i žene, na forumu [thumbsup]

@Ford
Pa, ovako preko P.M. mi se čini da je fina i kulturna gospođa. ( a valjda ne griješim[undecid])

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Molim strpljenja i ja bih se uključio… Ne donosit odluke na brzinu…
Znate onu strpljen spašen ili nije poželjno imati “drhtave ručice(čitaj odluke)”…[proud]

I nikom nije ljepše neg je nama…..
Sad će navalit i ova prljava familija sa okupljanja pa će nam sve rasturit…..[sad]
Nema danas okupljanja, okupljanje je opet u petak.
psihijatrica mi je rekla da ovi moji dečki dolaze na forum pisat tek iza 22:30 jer su imali teško djetinjstvo..


Molim strpljenja i ja bih se uključio… Ne donosit odluke na brzinu… Znate onu strpljen spašen ili nije poželjno imati “drhtave ručice(čitaj odluke)”…[proud]

Bravo Šangajac!!! Triba imat vremena za pravu odluku[thumbsup]

[emo_cool]

dobro da su slobodni dani,da stignem pročitat sve vaše od 22.30 do 2 ujutro[thumbsup]

Šangajac,
Bolje sad lupajte bez razmišljanja, a u pon jednu ruku u džep a drugom samo kažiprstom po mišu…

Forde,
psihijatrica?! šta ti kaže za nick?


I nikom nije ljepše neg je nama….. Sad će navalit i ova prljava familija sa okupljanja pa će nam sve rasturit…..[sad] Nema danas okupljanja, okupljanje je opet u petak. psihijatrica mi je rekla da ovi moji dečki dolaze na forum pisat tek iza 22:30 jer su imali teško djetinjstvo..

Evo Octopus je več tu a ostali još čitaju[lol]

[emo_cool]



Bravo i tebi Mateja vidi se da siti samosvjesna cura… Ne znam šta se Ford i ona njegova psihijatrica miša kad žiri kaže drugačije…[thumbsup][wink]


Šangajac,
Bolje sad lupajte bez razmišljanja, a u pon jednu ruku u džep a drugom samo kažiprstom po mišu…

Ja već sada tako držim ruku….[proud]


Šangajac, Bolje sad lupajte bez razmišljanja, a u pon jednu ruku u džep a drugom samo kažiprstom po mišu… Ja već sada tako držim ruku….[proud]

šta dosadno ti ??

New Report

Close