Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Dobro jutro Mateja,slikanja nije bilo,ali je nas dotur bio sa nama i vec je na putu nazad

Zeko bok! Vidim da me se još sječaš a ja bila sva u strahu, da te kakva nova forumašica zapela[rolleyes]

[emo_cool]

Dobar je taj naš dotur ima energije, da napravi tako dugi put u tako kratkom vremenu, kako čemo ga mi moči slijediti[undecid] nemam pojma!
Opet sama sa sobom pričam, morat ču zamjeniti noč sa danom kao i ostali[thumbsup]

[emo_cool]

Mateja ma nisi sama , samo sam i ja zabrinut gdje su sinoćnji iz Kašteleta. Da si bila ti , sjuzann ili neka druga forumašica bilo bi već deset stranica……

Brentos vidim da si log. kako je na Braču , išli su moji jutros lovit ribu u tvoj kraj……


zeko: ” Dobro jutro Mateja,slikanja nije bilo,ali je nas dotur bio sa nama i vec je na putu nazad ” Zeko bok! Vidim da me se još sječaš a ja bila sva u strahu, da te kakva nova forumašica zapela[rolleyes]

Mateja,ti si nezaboravna vise s tobom volim popit pivo nego sa njima kistru[pray]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Vidi zeke a kad je s’nama niko k’o mi.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


” Mateja,ti si nezaboravna vise s tobom volim popit pivo nego sa njima kistru[pray]

Izdali me prijateljiii izadao me brat….

Pa gdje si ti Forde? Imam osječaj da si me zaboravio, a ja svaki dan čekam da mi se javiš[cry]

[emo_cool]


mateja: ” zeko: ” Dobro jutro Mateja,slikanja nije bilo,ali je nas dotur bio sa nama i vec je na putu nazad ” Zeko bok! Vidim da me se još sječaš a ja bila sva u strahu, da te kakva nova forumašica zapela[rolleyes] ” Mateja,ti si nezaboravna vise s tobom volim popit pivo nego sa njima kistru[pray]

Znaš i sam da sam i ja za pivo došla u Split[rolleyes] a malo i zbog vas[wink]

[emo_cool]


Pa gdje si ti Forde? Imam osječaj da si me zaboravio, a ja svaki dan čekam da mi se javiš[cry]

Mateja pa ne može tako!
Malo ja, pa drchip pa zeko…
Pa kuda to vodi?
Protestiram[angry]


Mateja pa ne može tako! Malo ja, pa drchip pa zeko… Pa kuda to vodi? Protestiram[angry]

Pa znaš kakve smo žene, moramo se malo vrtit da vidimo ko je onaj naj…[cool]

[emo_cool]

i šta ti se čini?
ili još traju probe?

New Report

Close