Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

octopuse pa nije baš da ti nisam dužnik…nisam ja zaboravila kad si mi svoj spetljanoj od stavljanja pjesama pomogel da ipak odslušam željenu pjesmu od sidharte [smiley]


Još jedna koja ima dobro pamčenje [proud]….društvo napuštam vas, krevet me zove [yawn]…laku i mirnu noć želim svima [bye]

[emo_cool]

Večer svima …. niste mi se nešto raspisali ove dane dok me nije bilo …..
Evo ja koristim obveze ….. da napunim laptop i pročitam i šta se dešava ovdje ….
i da odem na ostatak G.O. do 15.08.
Nema nešto postova …..niste mi baš nešto …. sutra odoh u Dalmaciju nazad … pa dajte
očemo na taj rafitng na Krki ili nećemo ….. pa ima Skradin,Šibenik,Zadar to Vam sve blizu Splita,a brodova ko u prići ….. ( moj je besplatan….. ) ali stanu samo žene ( zgodne …. ) i ribe ….velike. …. muškarci plačaju gorivo …. ajde dajte mrdnite nešto …. da bar bude jedno okupljanje.
Koliko sam vidio kod Vas Dalmatinaca ( u Dalmaciji ) je svako malo nešto bilo …. sad ništa ili griješim …. pa nismo mi Dalmatinci baš takvi …. ( ili jesmo …. ) [lol] [lol] [lol]

Jedno stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala su dobra podložna velikim gubitcima




Mic po mic 1400ta stranica se otvori [thumbsup] [thumbsup]

Nisam ni napisa već kec [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Izgleda da je neko ljubomoran i jedino na takav način može to pokazati….Zeko kad bi se bojao jedinica ne bi ni pisao ovdje a i svatko ko te je upoznao zna da si jedna dobra osoba a takve je teško nači a i kad misliš da si ih našao na kraju te iznevjere [cool]
[/quote]
Ma vidi ti što mi ga ishvali a ja ga taman htio napast….. [angry]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Kako da bi tebe mogla zaboraviti [huh] pa ja jedva čekam ponovni susret [wink]

Znači bit će ga a mene tko hebe,bem ti malega miša…. [tongue]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Tko može sve ove kečeve poispravljat majko mila,sva sreća da su mi na zahtjev gazde dozvolile duplu dozu ocjenjivanja pa hajd’ nekako….. [cool]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Večer svima …. niste mi se nešto raspisali ove dane dok me nije bilo …..
Evo ja koristim obveze ….. da napunim laptop i pročitam i šta se dešava ovdje ….
i da odem na ostatak G.O. do 15.08.
Nema nešto postova …..niste mi baš nešto …. sutra odoh u Dalmaciju nazad … pa dajte
očemo na taj rafitng na Krki ili nećemo ….. pa ima Skradin,Šibenik,Zadar to Vam sve blizu Splita,a brodova ko u prići ….. ( moj je besplatan….. ) ali stanu samo žene ( zgodne …. ) i ribe ….velike. …. muškarci plačaju gorivo …. ajde dajte mrdnite nešto …. da bar bude jedno okupljanje.
Koliko sam vidio kod Vas Dalmatinaca ( u Dalmaciji ) je svako malo nešto bilo …. sad ništa ili griješim …. pa nismo mi Dalmatinci baš takvi …. ( ili jesmo …. ) [lol] [lol] [lol]

Hehehe kad već imaš lađu možda te i primimo….. [huh]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


brodova ko u prići ….. ( moj je besplatan….. ) ali stanu samo žene ( zgodne …. ) i ribe ….velike. ….

Kako ovo nije tema ribolov idi loviti tamo [tongue]

[emo_cool]


Koliko sam vidio kod Vas Dalmatinaca ( u Dalmaciji ) je svako malo nešto bilo …. sad ništa ili griješim ….

Griješiš i nije ti prvi put [wink]….ne brini sastat čemo se mi i ne samo Dalmatinci a ti ulovi par "riba" i druži se sa njima [lol]

[emo_cool]



Kako da bi tebe mogla zaboraviti [huh] pa ja jedva čekam ponovni susret [wink]

Znači bit će ga a mene tko hebe,bem ti malega miša…. [tongue]
[/quote]
Pa nisam baš sigurna u tvoje riječi [smiley]

[emo_cool]



Večer svima …. Hehehe kad već imaš lađu možda te i primimo….. [huh]

Ne primamo!!! Ima on svoje nove prijatelje i neka si srede okupljanje….ionako se hvali da dobro lovi a prijatelji mu mogu pomoči u tome[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

dobro jutro Mateja…ne znam zakaj [lol] …al došlo mi nekak da si pustim ovu pjemu…a slutim da bu i tebi pasala [lol] …..ili možda ona ..kad jednom odeš ne vračaj se više…ma, dobra bu i ova [wink]

Chuck Berry – Go Johnny Go,
http://www.youtube.com/watch?v=eY4s-lSlsfw


dobro jutro Mateja…ne znam zakaj [lol] …al došlo mi nekak da si pustim ovu pjemu…a slutim da bu i tebi pasala [lol] …..ili možda ona ..kad jednom odeš ne vračaj se više…ma, dobra bu i ova [wink]

Chuck Berry – Go Johnny Go,
http://www.youtube.com/watch?v=eY4s-lSlsfw


Karla ti uvijek znaš što ja trebam…a pjesma je zaista ona prava[thumbsup]

[emo_cool]

New Report

Close