Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije




Kako da bi tebe mogla zaboraviti [huh] pa ja jedva čekam ponovni susret [wink]

Pa ja živim za taj dan,a kako stvari stoje to je jako blizu [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
šta to neznam ??!! [kiss]
[/quote]

Imaš PM

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Neko nam popravlja ocjene [lol]

evo ja vam malo popravila ocijene..tolko vam dugujem s obzirom da sam se često puta zbog vas smijuljila navečer prije spavanja…..jedino mi za Mateju pofalile….kad li sam ih već danas potrošila [huh]

Karla ne sekiraj se i ja ih prebrzo potrošim…pa nismo zbog ocjena ovdje nego zbog druženja a to če biti jako brzo [wink]

[emo_cool]



Neko nam popravlja ocjene [lol]

evo ja vam malo popravila ocijene..tolko vam dugujem s obzirom da sam se često puta zbog vas smijuljila navečer prije spavanja…..jedino mi za Mateju pofalile….kad li sam ih već danas potrošila [huh]
[/quote]
meni ne duguješ ništa al zahvaljujem ako je pala koja i za mene [thumbsup]
evo neka dobra duša i Mateji zalipila jednu



Neko nam popravlja ocjene [lol]

evo ja vam malo popravila ocijene..tolko vam dugujem s obzirom da sam se često puta zbog vas smijuljila navečer prije spavanja…..jedino mi za Mateju pofalile….kad li sam ih već danas potrošila [huh]
[/quote]

eto i ja dobila keca….čudno ….kaj su ovi z vrtića na praznicima pa još ne spavaju [shocked]

Ja još pucam stotke dok mogu [wink]
Karla tvoj post gore [thumbsup] [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Karla ne sekiraj se i ja ih prebrzo potrošim…pa nismo zbog ocjena ovdje nego zbog druženja a to če biti jako brzo [wink]

ocijene služe bar za mene… za zezanciju..i ti samo 100…a ko sam ja da nekome dajem bilo kaj manje od toga..a kaj se tiče susreta…ajoooj ja sam uzbuđena skoro kak malo dijete [smiley]


evo neka dobra duša i Mateji zalipila jednu

Samo da mi je znati ko je ta dobra duša….imam osječaj da sam ju nedavno upoznala [proud]

[emo_cool]

Karla ako se budeš duže zadržavala ovdje smanjit če ti se prosjek ocjena…ovo je ratna zona [lol]

[emo_cool]


Ja još pucam stotke dok mogu [wink]
Karla tvoj post gore [thumbsup] [lol] [lol] [lol]

meni već pofalile za tebe …al niš ne brini …sutra je novi dan. [proud]


Karla ako se budeš duže zadržavala ovdje smanjit če ti se prosjek ocjena…ovo je ratna zona [lol]

ma nema frke znaš da ja volim ratovati protiv krivih…zekam se sad nemam pojima u čemu je stvar…al očito su krivi oni koji daju jedinice ako ih i ja već nekim čudom zaslužujem [lol]




Neko nam popravlja ocjene [lol]

evo ja vam malo popravila ocijene..tolko vam dugujem s obzirom da sam se često puta zbog vas smijuljila navečer prije spavanja…..jedino mi za Mateju pofalile….kad li sam ih već danas potrošila [huh]
[/quote]
meni ne duguješ ništa al zahvaljujem ako je pala koja i za mene [thumbsup]
evo neka dobra duša i Mateji zalipila jednu
[/quote]

octopuse pa nije baš da ti nisam dužnik…nisam ja zaboravila kad si mi svoj spetljanoj od stavljanja pjesama pomogel da ipak odslušam željenu pjesmu od sidharte [smiley]

New Report

Close