Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

…pa dobro pogrebniče…,kako je bilo u Opatiji…,valjda si ugrabio kakav posao…

Jesmo se rastrčali sa cimer fraj a ka’ nema se…….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Evo,čisto da se javim….pozdrav!

dobro jutro

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Evo,čisto da se javim….pozdrav!

Javi se nego šta [wink]
Nije vas valjda pogrebnik uplašio što se pojavio,koliko znam on sahranjuje samo mrtve tako da nema straha [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Nije moj zeko,nego nagovještava friške,makar njeto drži pozitivnu stranu svojom zajeb.,sama pojava pogrebnika,pa pad burze,pa mali prometi,pa……itd….stvara kolektivnu pasivnost,pa i na ovom forumu.Kakav paradoks,prije bih na deset stranica ubacija jedan post,a sad izgleda uz tvoju pomoć,formiram stranicu.


Nije moj zeko,nego nagovještava friške,makar njeto drži pozitivnu stranu svojom zajeb.,sama pojava pogrebnika,pa pad burze,pa mali prometi,pa……itd….stvara kolektivnu pasivnost,pa i na ovom forumu.Kakav paradoks,prije bih na deset stranica ubacija jedan post,a sad izgleda uz tvoju pomoć,formiram stranicu.

Reka je Sanader da će bit dobro….. [cool]

Sve je stvar psihe.....


Nije moj zeko,nego nagovještava friške,makar njeto drži pozitivnu stranu svojom zajeb.,sama pojava pogrebnika,pa pad burze,pa mali prometi,pa……itd….stvara kolektivnu pasivnost,pa i na ovom forumu.Kakav paradoks,prije bih na deset stranica ubacija jedan post,a sad izgleda uz tvoju pomoć,formiram stranicu.

Ma pusti to,toga će uvik bit valjda si navika,to bih nazva svakidašnjim problemima [wink]
Nego kad ćeš ti sa svojim sastavom nać vrimena da zapivamo [thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



Nije moj zeko,nego nagovještava friške,makar njeto drži pozitivnu stranu svojom zajeb.,sama pojava pogrebnika,pa pad burze,pa mali prometi,pa……itd….stvara kolektivnu pasivnost,pa i na ovom forumu.Kakav paradoks,prije bih na deset stranica ubacija jedan post,a sad izgleda uz tvoju pomoć,formiram stranicu.

Reka je Sanader da će bit dobro….. [cool]
[/quote]

Sve je stvar psihe.....

ajd pozdrav svima !!!
evo mene opet u Lj. !! Zeko evo dužan ti i drugo pivo [lol] dolazim opet za 10 dana …nadam se da ti neču bit onda dužan 3.


ajd pozdrav svima !!!
evo mene opet u Lj. !! Zeko evo dužan ti i drugo pivo [lol] dolazim opet za 10 dana …nadam se da ti neču bit onda dužan 3.

Vidim ja da od tog nema ništa,nego kad dođeš samo se javi ja plaćam sve [wink] [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



ajd pozdrav svima !!!
evo mene opet u Lj. !! Zeko evo dužan ti i drugo pivo [lol] dolazim opet za 10 dana …nadam se da ti neču bit onda dužan 3.

Vidim ja da od tog nema ništa,nego kad dođeš samo se javi ja plaćam sve [wink] [wink]
[/quote]
…..samo mu viruj pa će ti bit ka i meni……. [angry]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close