Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


šta se ovo dešava???[angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

Kasno….. Forde kasno ….. a ti trguj ….. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

mislim doktore da ovo nije u redu…
povezao sam te sa svojnov, sa dalmaticom sa niksonom, sa zekom…. šta još hočeš?

Eto ti ih …. nosi ih kući ….

Taman sam htio napisati da sjuzann i mateja imaju više smisla za humor od svih nas muških zajedno koji pišemo na ovoj temi.Ali doktore, ova tvoja zadnja poruka me oborila s nogu[thumbsup]

Okupljanje večeras u Kašteleta u 19h.
Neka netko ponese fotoaparat.
Imat ćemo striptiz u živo.


Okupljanje večeras u Kašteleta u 19h. Neka netko ponese fotoaparat. Imat ćemo striptiz u živo.

[shocked][shocked][shocked]


Taman sam htio napisati da sjuzann i mateja imaju više smisla za humor od svih nas muških zajedno koji pišemo na ovoj temi.Ali doktore, ova tvoja zadnja poruka me oborila s nogu[thumbsup]

Forde …. ovo ništa više ne radi niti mogu primiti niti poslati PM…. nemogu ni Mateji poslati PM ….

Dokupio 126 znaš onih ATLN o kojim cjeli dan pričamo …. imam osječaj da bi te moga tražiti ….
a, i vjeku …. čini mi se jos vise…..

Ja svečano objavljujem ….. danas ovu poruku sam poslao 7 put … ja i http://www.poslovni.hr smo završili priću …. sretno trebat če Vam…. ko hoće može me dobiti na mail, mob i slično ….. zelim Vam sve najbolje …. s poslovnim

Doktore ja sam namjestio da pukne veza između tebe i mateje.
Ali nije mi jasno zašto ostale ne možeš kontaktirat….[smiley]


Okupljanje večeras u Kašteleta u 19h. Neka netko ponese fotoaparat. Imat ćemo striptiz u živo.

Da ne bi bilo zabune- striper je muško
[sad]

Forde …. pitaj Vjeku da li da mu šaljem greške s IE7, Fire Fox-a i respekktivno tome Ububtu-a , Win Xp, Viste …. ili da ga malo propingam i njega i server ….( što su sami napravili …. ) . nismo svi pizdu.. ovdje …. postoje neki koji imaju MCSA i MCSE …..a, i drugo ( Vjeko bi trebao znati šta je to ….. )

Daj otkaz u Sonic Banci i pređi u Poslovni dnevnik…
Ti nisi uspio uljudit one mangupe na temi TISK i JDPL a od Vjeke tražiš da sredi čitav Forum….

New Report

Close