Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Nakon Alabamima odlaska sa ovog foruma,što me žalosti,mislim da bi društvo mogli podijeliti na ZATVORENO i OTVORENO, ili na elitu i ostale,ja spadam u ostale i sa tim sam zadovoljan(ma kako to krivo shvatili).


Za autoritet jedna stoja…

Za poštivanje autoriteta… i tebi [thumbsup]


Nakon Alabamima odlaska sa ovog foruma,što me žalosti,mislim da bi društvo mogli podijeliti na ZATVORENO i OTVORENO, ili na elitu i ostale,ja spadam u ostale i sa tim sam zadovoljan(ma kako to krivo shvatili).

Neznam zašto je presudan odlazak Alabame sa ove teme i zašto je društvo ZATVORENO i OTVORENO???
Pozdrav Alabami,čovjeku se neke stvari nisu sviđale i razumljivo je da ne želi voditi onakve rasprave jer ne vode ničemu,svi mi imamo svoje mišljenje i svi mislimo da smo u pravu a preko foruma mislim
da je nisko prepucavati se,a zašto ne bi neke nesuglasice i rješili uz lagano piće i druženje,prvi sam za iako nemam neke potrebe da širim diskusiju jer smatram da na svojim postovima nisam nikoga uvrijedio
Kad spominješ presudnost,onda budimo realni Ford je bio osoba koja je bila inicijator ove teme i druženja,prestao je sve to i nitko nije pisao da je presudno i nastavilo se pisati i družiti
E sad spominješ tu "ELITU"neznam što ti to znači jer mislim da svi mi koji smo se okupljali smo manje više isti,zašto sada neko razvrstavanje i na osnovu čega,možda je osnova moj post gore pa tako reagiraš,a post možda nije jasan,i nezgodno je ovdje pisati i objašnjavati ali pokušat ću još jednom
Dalmatiko,u par puta smo bili po dvojica na okupljanju,i šta bi tribali tako svaki put i čekat da se neko pojavi,a ovde pozitivnih i negativnih postova ko sa strane čita reka bi da nas je pun autobus
Već se umori pisati,nego predlažem svi mi pozitivni i negativni ajmo se naći i okrenuti neko janje bit će pametnije nego se prepucavati ovde,dakako ko ima volje,

[shocked] [shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



Šta je ovo cili dan nikoga,biće se išlo na paradu danas u ZG,a niko mi se nije javio [angry] [angry]

Da su znali da te interesira vjerovatno bi te već nekako pokupili…. [thumbsup] [bye] [lol] [kiss]
[/quote]

A šta oćeš reć da si ti izoliran od toga [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Nakon Alabamima odlaska sa ovog foruma,što me žalosti,mislim da bi društvo mogli podijeliti na ZATVORENO i OTVORENO, ili na elitu i ostale,ja spadam u ostale i sa tim sam zadovoljan(ma kako to krivo shvatili).

Izgleda da elita sad dijeli jedinice [lol]

[emo_cool]

Neka dijeli,to me ne brine Mateja



Nakon Alabamima odlaska sa ovog foruma,što me žalosti,mislim da bi društvo mogli podijeliti na ZATVORENO i OTVORENO, ili na elitu i ostale,ja spadam u ostale i sa tim sam zadovoljan(ma kako to krivo shvatili).

Izgleda da elita sad dijeli jedinice [lol]
[/quote]

Nije bitno koliko je samo da je od srca [wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Nije bitno koliko je samo da je od srca [wink]

Kod mene je uvijek od srca [smiley]

[emo_cool]

Opa šta se častimo ovde večeras,….. [cool]

Sve je stvar psihe.....


Opa šta se častimo ovde večeras,….. [cool]

eto od mene za dobru večer [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Opa šta se častimo ovde večeras,….. [cool]

Pa došli smo ostali malo pogledati, da nas elita može ocjeniti…trebamo im ponekad pružiti malo zadovoljstva [lol]

[emo_cool]



Opa šta se častimo ovde večeras,….. [cool]

Pa došli smo ostali malo pogledati, da nas elita može ocjeniti…trebamo im ponekad pružiti malo zadovoljstva [lol]
[/quote]
Ispravno, ispravno,…treba se eliti nekad malo naguziti,….. [cool]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close