Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

A sada opet ja sama sa sobom pričam[angry] jer se vi več svi spremate za okupljanje[cry]

[emo_cool]

Mateja,nemoj zamjeriti kolege su u opasnoj k/p,glume fondove ko ce veci prinos imati na kraju godine[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

E jos veceras cemo popiti i u tvoje ime hvala sto nas se sjetis[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


A sada opet ja sama sa sobom pričam[angry] jer se vi več svi spremate za okupljanje[cry]

Mateja ne zamjeri brojimo lovu od jutros ….. brdo love …… jel tako Forde ???[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Mateja,nemoj zamjeriti kolege su u opasnoj k/p,glume fondove ko ce veci prinos imati na kraju godine[lol]

A meni niko ni riječi[angry] I ja bi volila imati bolji prinos!!! A o lovi da ne govorim[cool]

[emo_cool]

Drchip da li uživaš na snijegu, kao što sam ja na moru[lol]

[emo_cool]

zeko:

Mateja,nemoj zamjeriti kolege su u opasnoj k/p,glume fondove ko ce veci prinos imati na kraju godine[lol]

A meni niko ni riječi[angry] I ja bi volila imati bolji prinos!!! A o lovi da ne govorim[cool]

Mateja jutros je napeto na par pozicija … i meni i Fordu evo on se totalno izubio ni na PM ne odgovara ….
a, ovaj poslovni samo šteka ….. di je moj ICQ


Drchip da li uživaš na snijegu, kao što sam ja na moru[lol]

Uživam ali …. sve me boli od sanjkanja neki dan, jucer su bili kod “žlahte” u Mariboru … danas dao karticu ženi da ide malo šetati po Ljubljani …. vjeruj mi ni jedan prinos mi nemože nadoknaditi to što ona može potrošiti ….a, još dnas malo kunića pa miran …. 4 dana …

Onda si još tu kod nas ?! Ma očemo mi večeras plakati, kad če se ostali zabavljati[cry]

[emo_cool]


Mateja jutros je napeto na par pozicija … i meni i Fordu evo on se totalno izubio ni na PM ne odgovara …. a, ovaj poslovni samo šteka ….. di je moj ICQ

Možda na atln?[lol]

[emo_cool]

drchip:

Mateja jutros je napeto na par pozicija … i meni i Fordu evo on se totalno izubio ni na PM ne odgovara …. a, ovaj poslovni samo šteka ….. di je moj ICQ

Možda na atln?[lol]

Poslao sam ti PM …. sve će mo se dogovoriti tako ne mora Ford znati sve šta ja i ti pričamo …. puknut će od ljubomore …. vidjet ćeš odmah će se javiti ,,,,,[kiss][kiss]

šta se ovo dešava???[angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

New Report

Close