Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Pozdrav Dalmacijo![smiley] Nije me bilo par dana i tribalo mi pola noči, da sam sve pročitala[undecid] Vidim, da se danas opet sastajete, a ja ovdje na ovom hladu[sad] Lipo se provedite!!!!

[emo_cool]

Pozdrav Mateja i da ti kažem da današnji dan je predivno počeo…Vrijeme sunčano a ljepotica na postu,…uh.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Pozdrav Mateja i da ti kažem da današnji dan je predivno počeo…Vrijeme sunčano a ljepotica na postu,…uh.

Evo imamo gošću … Mateja … lijepi pozdravi …..

Mark1 … koji je ovo način gdje je kavaaaaa ….


Pozdrav Dalmacijo![smiley] Nije me bilo par dana i tribalo mi pola noči, da sam sve pročitala[undecid] Vidim, da se danas opet sastajete, a ja ovdje na ovom hladu[sad] Lipo se provedite!!!!

Pozdrav Mateja[thumbsup]

Nije te bilo par dana pa smo se već malo bili zabrinuli….

Ajme!!!!!!!!

Okupili se galebovi oko Mateje! [smiley]

Dečki svaka vam čast!

Mateja, sada ti nema spasa.
Život će ti se naglavačke promijeniti.
Na bolje, naravno! [thumbsup]

La vita e bella!

Kad je okupljanje danas i gdje?
Mozda i ja stignem.

Restoran Kaštelet na poljudu,zgrada Jadranskog osiguranja 19,00 pa nadalje bez limita

Izgleda da je mark negdi otpilota pa se ne javlja!
Mateja kako je u Sloveniji?


Izgleda da je mark negdi otpilota pa se ne javlja! Mateja kako je u Sloveniji?

Zima brrrrrr[sad]

[emo_cool]


Kad je okupljanje danas i gdje? Mozda i ja stignem.

A možda da napraviš mali krug do Slovenije da i ja dodjem jer inače ču cijeli dan plakati[cry]
A možda drchip, ideš danas kuči da bi i mene poveo sa sobom?

[emo_cool]


Ajme!!!!!!!! Okupili se galebovi oko Mateje! [smiley] Dečki svaka vam čast! Mateja, sada ti nema spasa. Život će ti se naglavačke promijeniti. Na bolje, naravno! [thumbsup]

Meni se je život promijenio na bolje prošli petak, kad sam upoznala vrle Dalmatince[proud]

[emo_cool]


mateja: ” Pozdrav Dalmacijo![smiley] Nije me bilo par dana i tribalo mi pola noči, da sam sve pročitala[undecid] Vidim, da se danas opet sastajete, a ja ovdje na ovom hladu[sad] Lipo se provedite!!!! ” Pozdrav Mateja[thumbsup] Nije te bilo par dana pa smo se već malo bili zabrinuli….

Ma nemate se za što brinuti[wink] Kad sam ja došla kuči i hvalila vas cijelo vrime, muž mi postao ljubomoran i vodio me na mini putovanje tako da nisam mogla par dana do računala[wink] A moram se i za muža pobrinuti, da mogu onda visit ovdje sa vama[thumbsup]

[emo_cool]

New Report

Close