Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

A danas stvarno nije moj dan vratio sa kavice kad ono kaznena bojna u boravku(punica,punac)Da se bar do wc mogu probit. bljak bljak


A danas stvarno nije moj dan vratio sa kavice kad ono kaznena bojna u boravku(punica,punac)Da se bar do wc mogu probit. bljak bljak

[lol] [lol] nadaj se da če se do utakmice odlipit


jeb…forumašice su se odcipile !! [embarass]
kavica,tračevi( molim o meni samo lipo) ..shoping….
ninna[thumbsup] – već sam 3 puta stisnio ono – citiraj – ….pa [lol]
i to na koji datum ? a ja još uvik mislio da ima tajno okupljanaje!! [smiley]

Ma nismo se odcjepile, ovo je tek toliko da napravimo neko okupljanje prije ljeta i godišnjih odmora (da zatvorimo sezonu). Najesen ćemo organizirati veće okupljanje [smiley]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama



jeb…forumašice su se odcipile !! [embarass]
kavica,tračevi( molim o meni samo lipo) ..shoping….
ninna[thumbsup] – već sam 3 puta stisnio ono – citiraj – ….pa [lol]
i to na koji datum ? a ja još uvik mislio da ima tajno okupljanaje!! [smiley]

Ma nismo se odcjepile, ovo je tek toliko da napravimo neko okupljanje prije ljeta i godišnjih odmora (da zatvorimo sezonu). Najesen ćemo organizirati veće okupljanje [smiley]
[/quote]
Ako želite da vas zabavlja muška klapa….da bude sve u stilu,….do ranih jutarnjih….sati…serenade po željama…sa gitarom…..može i bez..hm…ostajemo do kraja,sve po željama,ne grizemo,nježni smo,elegantni,ovako,kao ja…..itd.




jeb…forumašice su se odcipile !! [embarass]
kavica,tračevi( molim o meni samo lipo) ..shoping….
ninna[thumbsup] – već sam 3 puta stisnio ono – citiraj – ….pa [lol]
i to na koji datum ? a ja još uvik mislio da ima tajno okupljanaje!! [smiley]

Ma nismo se odcjepile, ovo je tek toliko da napravimo neko okupljanje prije ljeta i godišnjih odmora (da zatvorimo sezonu). Najesen ćemo organizirati veće okupljanje [smiley]
[/quote]
Ako želite da vas zabavlja muška klapa….da bude sve u stilu,….do ranih jutarnjih….sati…serenade po željama…sa gitarom…..može i bez..hm…ostajemo do kraja,sve po željama,ne grizemo,nježni smo,elegantni,ovako,kao ja…..itd.
[/quote]

ako je ostatak ekipe kao ti..nećemo ni razmišljati…prihvaćamo ponudu… [smiley]


Ma pokušavam stavit jednog mladog medvjeda za avatar ali neće iđe staviš kesoja i odma prođe.

Niki, di je medvjedić… [lol]


ako je ostatak ekipe kao ti..nećemo ni razmišljati…prihvaćamo ponudu… [smiley]

Sjuzann ne nožemo baš tako brzo pristati, moramo dati još neke uvjete…….. [cool]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Mogu li doći oni malo šireg struka?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



ako je ostatak ekipe kao ti..nećemo ni razmišljati…prihvaćamo ponudu… [smiley]

Sjuzann ne nožemo baš tako brzo pristati, moramo dati još neke uvjete…….. [cool]
[/quote]

S Dalmatikom je zagarantirana dobra zabava…a i da ga bolje upoznaš znala bi da će pristati na sve naše uvjete…zato ne muči ga puno…
[wink]


Mogu li doći oni malo šireg struka?

MIsliš na Okupljanje forumašica?

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama



Mogu li doći oni malo šireg struka?
MIsliš na Okupljanje forumašica?
[/quote]
[tongue]
Naravno, u Zagrebu je, pa mi je to usput, a ionako vas nisam dugo vidio, pa sam vas se zaželio

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


A danas stvarno nije moj dan vratio sa kavice kad ono kaznena bojna u boravku(punica,punac)Da se bar do wc mogu probit. bljak bljak

šta nikson još su tamo ?? da nemaju produžen vikend…. ili se samo ti još odmaraš [lol]

New Report

Close