Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Diga je on danas svojih 5%, a ti gledaj[thumbsup]


Virova ili ne zada jake targete i na kupnji i na prodaji a još nisam ni provjerio jema li ća…..,a javio se na temu jer ste ludi pa malo meni za prominu.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


BAKICAAA: ” drchip: ” zeko: ” Ko zna di je brentos opat neki domjenak u djiru[wink] ” Brentos dođe ili rano ili kasno pa kaže nema Vas nigdje ja bio ….a, Vas nema[thumbsup] ” Koliko ja vidim Brentos je tu…ops ili on ili njegova žena…[wink] ” [angry] [angry] [angry]

Di si prijatelju …. nema te …. baš smo te hvalili nešto …..[lol] [lol] [lol]

skrbnički?


odustao je…

Ne odustaje taj tako,vidices poslje on jednoj recenicom kaze za cilu vecer[wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Sad ce on biti brzi od nas

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Evo i ja se pomalo gubim pa ukratko:
-Ivana je vezni igrač
– brentos se pojavia i ljut je ( biće su ga isprovocirali na temama Fotografija i Ribolov)
-svojnov odusta i čita samo zadnji post

Tu sam.Dok sam svih pospremio na spavanje….A i psihički se spremam..idem sutra doktorovim tragom [wink]


Evo i ja se pomalo gubim pa ukratko:
-Ivana je vezni igrač
– brentos se pojavia i ljut je ( biće su ga isprovocirali na temama Fotografija i Ribolov)
-svojnov odusta i čita samo zadnji post

[smiley]
baš ste mi neka vesela ekipa…


…..,a javio se na temu jer ste ludi pa malo meni za prominu.

Lud se obično čudi pametnijima da su luđi od njega …. [lol]


Ford: ” Evo i ja se pomalo gubim pa ukratko: -Ivana je vezni igrač – brentos se pojavia i ljut je ( biće su ga isprovocirali na temama Fotografija i Ribolov) -svojnov odusta i čita samo zadnji post ” [smiley] baš ste mi neka vesela ekipa…

Da sam vesel ne bi mi indijansko ime bilo Tužna Vrba


Evo i ja se pomalo gubim pa ukratko: -Ivana je vezni igrač – brentos se pojavia i ljut je ( biće su ga isprovocirali na temama Fotografija i Ribolov) -svojnov odusta i čita samo zadnji post

Cekaj malo Forde objasni malo oces reci da je ovaj nick ivanasi u biti ivana7

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ford:

Evo i ja se pomalo gubim pa ukratko: -Ivana je vezni igrač – brentos se pojavia i ljut je ( biće su ga isprovocirali na temama Fotografija i Ribolov) -svojnov odusta i čita samo zadnji post

Cekaj malo Forde objasni malo oces reci da je ovaj nick ivanasi u biti ivana7


NIJE NE; NEDAJ BOŽE[shocked][shocked]

New Report

Close