Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


svojnov9: ” Aj malo usporite jer problem je bit u toku. ” [smiley] Naliješ taracu pa dođeš na forum….

Diga je on danas svojih 5%, a ti gledaj[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

svojnov sutra doktor ne dolazi, jel to znaći da i tebe nema?


Svojnov9 opet sporo čitaš …. imaš tečaj brzog čitanja i memorije za 1400 kn … mislim da bi treba investirat

i onda brzo čitaš beletristiku a za malo kompl. uplatiš još 400 kn…..itd.[wink]


Ford: ” svojnov9: ” Aj malo usporite jer problem je bit u toku. ” [smiley] Naliješ taracu pa dođeš na forum…. ” Diga je on danas svojih 5%, a ti gledaj[thumbsup]

Zeko imaš pivu za gornju izjavu.
Točno i jasno!
On je svojih 5% diga a moje se dionice baškare i baškare…. drugi manipuliraju s njima


drchip: ” Svojnov9 opet sporo čitaš …. imaš tečaj brzog čitanja i memorije za 1400 kn … mislim da bi treba investirat ” i onda brzo čitaš beletristiku a za malo kompl. uplatiš još 400 kn…..itd.[wink]

On čita samo na ZSE Monitoru … i ovdje … ako trguje kao šta čita ??? [pray][pray][pray]


drchip: ” Svojnov9 opet sporo čitaš …. imaš tečaj brzog čitanja i memorije za 1400 kn … mislim da bi treba investirat ” i onda brzo čitaš beletristiku a za malo kompl. uplatiš još 400 kn…..itd.[wink]

pa zar i ti Ivana…
Jadni čovik se požalija i bija iskren a nema ko ga nije izgadija…
Srića njegova da ovaj topic nije toliko posječen….

ivanasi:

drchip: ” Svojnov9 opet sporo čitaš …. imaš tečaj brzog čitanja i memorije za 1400 kn … mislim da bi treba investirat ” i onda brzo čitaš beletristiku a za malo kompl. uplatiš još 400 kn…..itd.[wink]

On čita samo na ZSE Monitoru … i ovdje … ako trguje kao šta čita ??? [pray][pray][pray]


na WC-u?![lol]


drchip: ” zeko: ” Ko zna di je brentos opat neki domjenak u djiru[wink] ” Brentos dođe ili rano ili kasno pa kaže nema Vas nigdje ja bio ….a, Vas nema[thumbsup] ” Koliko ja vidim Brentos je tu…ops ili on ili njegova žena…[wink]

[angry] [angry] [angry]

Di si svojnov neces ti nas uvatiti do ujutro[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Helou [rolleyes] evo ja došla iz vani pa da vidim kako se ekipa sprema za sutrašnji dan na burzi? Jel trgujete šta ovih dana?

Sutra navečer je okupljanje, to je nama važnije za to se spremamo…
A šta se tiće dejtrejdanja to nam nije jača strana ( osim svojnov i dalmatica koji je kupia atln po 100 a proda za 2 dana po 96)

odustao je…


BAKICAAA: ” drchip: ” zeko: ” Ko zna di je brentos opat neki domjenak u djiru[wink] ” Brentos dođe ili rano ili kasno pa kaže nema Vas nigdje ja bio ….a, Vas nema[thumbsup] ” Koliko ja vidim Brentos je tu…ops ili on ili njegova žena…[wink] ” [angry] [angry] [angry]

Oooooooooooohhhhhhhhhhhhhooooooooooooooo[huh]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close