Novo Bull tržište 2009-201X

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Novo Bull tržište 2009-201X

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.jutarnji.hr/popijac-novi-ministar—milinovic-drugi-covjek-u-vladi/342214/

Hu Hu – sutra purani lete!!

Popijačev izbor podržava poslovna zajednica iz koje su proteklih mjeseci stizale glasne kritike članovima Vlade

Komšija, taj je u FINI napravio darmar. Ovo baš i nije neka lepa vest. Za njega lično siguran sam da je. O detaljima neču.

DOW10226.94203.52+2.03%
NASDAQ2154.0641.62+1.97%
S&P 5001093.0823.78+2.22%

Ameri se slažu sa ovom temom.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Ulagači se ne boje vijesti koje su već čuli, oni se boje vijesti koje još nisu čuli.

ok, slažem se sa ovim, i to je jedan od razloga apstiniranja velikih institucionalnih ulagača.
Ali ni afere nemogu trajati vječno.
[/quote]
Krenuh pisati nekakav dugačak monolog, pobrišem da vas svih ovako kasno poštedim ako me itko ovdje čita..imam tri pitanja. Što se pozitivno može desiti u naredna 3 mjeseca u našem gospodarstvu i na burzi općenito? Što će se desiti na našem TK kad ovaj rast u Amera jednom stane? Tko će ulagati u naše tržište kapitala i dizati ga dok je ovakva ekonomska situacija kod nas?
U dionicama sam 60%.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Mi od toga nemamo ništa.

Zato berza i čmrlji.

Hebote,opet zujite a malo meda dajete…aj recite ovom napaćenom puku jel idemo gore ili dole?????
kratko i jasno [thumbsup]
čini mi se da je dosta ekipe ispalo iz igre u petak,zato su ovako nervozni
stara domaća kaže…ponekad trči pas, ponekad zec [wink]

Svi vi koji tvrdite da nije bull tržište, ili ne vidite pored zdravih očiju ili pojma o burzi nemate.
Bio je bull par godina, prije kraja 2007. tada je sve počelo vani, prvo je burza pala, pa je pao realni sektor pa smo onda mi pali, pa je pao realni sektor koji je dotaknuo dno, to će vam svi ekonomski i fiunancijski uglednici danas potvrditi. Onda se počelo vani oporavljati, prvo burze pa relani sektor, sada je na redu što?
Čik pogodi?

Oporavak burze je već krenuo i ide dalje a druge godine se oporavlja lagano realni sektor.

Onaj tko ne zna, neka malo prouči što su to ekonomski ciklusi i kako burza utječe na njih, odnosno oni na nju..

Jučer sam bio sa prijateljem u auto kuči, kupuje auto, kod mog poznanika, pitam kako je gadno, jer došlo dno? Kaže je, dno je izgleda bilo ljetos, nakon toga počelo se oporavljati.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Svi vi koji tvrdite da nije bull tržište, ili ne vidite pored zdravih očiju ili pojma o burzi nemate.
Bio je bull par godina, prije kraja 2007. tada je sve počelo vani, prvo je burza pala, pa je pao realni sektor pa smo onda mi pali, pa je pao realni sektor koji je dotaknuo dno, to će vam svi ekonomski i fiunancijski uglednici danas potvrditi. Onda se počelo vani oporavljati, prvo burze pa relani sektor, sada je na redu što?
Čik pogodi?

Oporavak burze je već krenuo i ide dalje a druge godine se oporavlja lagano realni sektor.

Onaj tko ne zna, neka malo prouči što su to ekonomski ciklusi i kako burza utječe na njih, odnosno oni na nju..

Komšija ja bi pričako da vidimo kako če da reše nezaposlenost, potrošače i pre svega option arms koj su počeli da pucaju.


http://www.jutarnji.hr/popijac-novi-ministar—milinovic-drugi-covjek-u-vladi/342214/

Hu Hu – sutra purani lete!!

Popijačev izbor podržava poslovna zajednica iz koje su proteklih mjeseci stizale glasne kritike članovima Vlade


Hm pa ovo vrijedi bar pola posto ali trebat će nam više od toga. Jedan vanredni ulazak u Eu bi nas podiglo bar do 2200 [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Svi vi koji tvrdite da nije bull tržište, ili ne vidite pored zdravih očiju ili pojma o burzi nemate.
Bio je bull par godina, prije kraja 2007. tada je sve počelo vani, prvo je burza pala, pa je pao realni sektor pa smo onda mi pali, pa je pao realni sektor koji je dotaknuo dno, to će vam svi ekonomski i fiunancijski uglednici danas potvrditi. Onda se počelo vani oporavljati, prvo burze pa relani sektor, sada je na redu što?
Čik pogodi?

Oporavak burze je već krenuo i ide dalje a druge godine se oporavlja lagano realni sektor.

Onaj tko ne zna, neka malo prouči što su to ekonomski ciklusi i kako burza utječe na njih, odnosno oni na nju..

Jučer sam bio sa prijateljem u auto kuči, kupuje auto, kod mog poznanika, pitam kako je gadno, jer došlo dno? Kaže je, dno je izgleda bilo ljetos, nakon toga počelo se oporavljati.

lp


Da ti prijatelj nije građevinar pa ide akcija kupiš stan + kola na dar[lol]
U dionicama sam [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

bull ili ne cinjenica je da je crobex odradio ogroman rast a pojedine dionice i puno vise.
Meni je samo zao sta nisam ima vise love u 3 misec i sta nemam ni sad da jos kupujem,a da ce se vracat na neke niske razine cisto sumnjam.
Ma kakva depresija,sve je krenilo a zahvatit ce i nas.
Dizelas,plavi i guvernor svaka cast…….najdraze mi je citat njihove postove jer imaju znanje.
Sto se tice znanja nemislim da triba neko veliko znanje….svak je moga zaradit,neko vise,a neko manje,a u gubitku su oni koji cekaju neku veliku depresiju i nisu se ukrcali na vrime.



Svi vi koji tvrdite da nije bull tržište, ili ne vidite pored zdravih očiju ili pojma o burzi nemate.
Bio je bull par godina, prije kraja 2007. tada je sve počelo vani, prvo je burza pala, pa je pao realni sektor pa smo onda mi pali, pa je pao realni sektor koji je dotaknuo dno, to će vam svi ekonomski i fiunancijski uglednici danas potvrditi. Onda se počelo vani oporavljati, prvo burze pa relani sektor, sada je na redu što?
Čik pogodi?

Oporavak burze je već krenuo i ide dalje a druge godine se oporavlja lagano realni sektor.

Onaj tko ne zna, neka malo prouči što su to ekonomski ciklusi i kako burza utječe na njih, odnosno oni na nju..

Komšija ja bi pričako da vidimo kako če da reše nezaposlenost, potrošače i pre svega option arms koj su počeli da pucaju.
[/quote]

pa kolega vi slobodno čekajte. Ak budete čekali Vi, znajte da Pero iza čoška ne bu.A Pero ima puuuuuuno nofcih u bankenštajn [bye]

I'LL BE BACK




Ulagači se ne boje vijesti koje su već čuli, oni se boje vijesti koje još nisu čuli.

ok, slažem se sa ovim, i to je jedan od razloga apstiniranja velikih institucionalnih ulagača.
Ali ni afere nemogu trajati vječno.
[/quote]
Krenuh pisati nekakav dugačak monolog, pobrišem da vas svih ovako kasno poštedim ako me itko ovdje čita..imam tri pitanja. Što se pozitivno može desiti u naredna 3 mjeseca u našem gospodarstvu i na burzi općenito? Što će se desiti na našem TK kad ovaj rast u Amera jednom stane? Tko će ulagati u naše tržište kapitala i dizati ga dok je ovakva ekonomska situacija kod nas?
U dionicama sam 60%.
[/quote]
Brodari dečko. Brodari. To ti je okidač.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close