Novo Bull tržište 2009-201X

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Novo Bull tržište 2009-201X

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stvarno interesantno koja je zloca ovdije prisutna a DIZELAS tek otvorio novi post umjesto da mu date podrsku vi ga s.r.te i pisete kojekakve gluposti.

Ljubomora je ruzna stvar.

Pa jadan ne bio kakav ti je to bull u kojem zlato raste?
Vlade i curencyiji samo sta nisu propali … ja gledam gdje da pobjegnem … na mjesec bi bilo najbolje … ljudi se sprdaju sa nyse
http://www.zerohedge.com/article/if-theres-anybody-out-there-trading-anybody-please-you-are-not-alone

a ovaj cikica najavljuje da ce se flash trading upeterostruciti dogodine (valjda to znaci quintdple??)
http://philsbackupsite.wordpress.com/2009/11/06/the-chief-executive-of-giant-dark-pool-said-the-amount-of-money-devoted-to-highfrequency-trading-could-quintuple-between-this-year-and-next/

A tebi bull?
Stvarno si se osramotio. aj promijeni nick! [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Mislim da samo argumentiranim postovima možemo pokušati dokazati svoje mišljenje.
Pod tim mislim postanje kojekakvih grafova, analiza i linkova.

Mislim da je svima cilj optimizam i da depresija bila ekonomska ili fizička nikome nije donijela dobra donijela.

Grafovi govore više od riječi:

LEAVE THE WORLD BEHINED

Kolega jozo

Žao mi je ako niste vidjeli, nadam se da vam je dobar vid, i da je samo problem s neznanjem..

SPX500 je narastao od 666-1100—VELIKI RAST..

Mogli ste brutalno zaradit

Crobex 1238-2320—-BRUTALAN RAST…

Teme je otvorena upravo da bi došli do zaključka koliko će trajati ovaj BULL

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

.Istina u gore navedenom postu podatci nisu sa našeg tržišta ali mislim da recesija na našem tržištu nije ni počela.

Gore navedeni grafovi govore o stabilizaciji a vidimo da današnje kretanje US indexa to obilato i nagrađuje!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Nemojte se izgubit.

http://www.usdebtclock.org/

Pokraj teme: "velika depresija 2" odlično je da imamo i ovu temu. Danas su otvorene dvije nove proizvodnje u RH, to dugo nije bilo, uskoro se očekuje ulazak stranih (bolje rečeno povratak i ulazak) fondova koji će prodrmati tržište. Naravno sa ulaskom tj. približavanjem EU i strancima ćemo biti zanimljiviji. Iduća godina ne može biti loša kao ova što se odnosi na potrošnju pa čak i građevinski sektor. Tržište nekretnina se budi i iduće bi godine ponovno trebalo uhvatiti tempo (možda po nešto nižim cijenama, ali prodaja i kupnja će se sasvim sigurno povećati). Iduća godina bi mogla biti bolja nego ova, a ja očekujem rast od 1 do 1,2% ponajviše potaknuto stranim investicijama, rastom potrošnje, ali i dinamiziranjem svjetskog gospodarsva što će dovesti do rasta izvoza. Nemojte dozvoliti da se deprsija proširi, trenutno smo na dnu i može biti samo bolje…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Pa jadan ne bio kakav ti je to bull u kojem zlato raste?
Vlade i curencyiji samo sta nisu propali … ja gledam gdje da pobjegnem … na mjesec bi bilo najbolje … ljudi se sprdaju sa nyse
http://www.zerohedge.com/article/if-theres-anybody-out-there-trading-anybody-please-you-are-not-alone

a ovaj cikica najavljuje da ce se flash trading upeterostruciti dogodine (valjda to znaci quintdple??)
http://philsbackupsite.wordpress.com/2009/11/06/the-chief-executive-of-giant-dark-pool-said-the-amount-of-money-devoted-to-highfrequency-trading-could-quintuple-between-this-year-and-next/

A tebi bull?
Stvarno si se osramotio. aj promijeni nick! [lol]

Da kolega Jozo stvarno konstruktivna rasprava; ljudi se sprdaju sa NYSE; sprdali su se ljudi sa Gatesom da je štreber i očalinko pa sad sa Warrenom okolo dijeli višak love po svijetu, a kako su završili oni što su se sprdali s njim??

LEAVE THE WORLD BEHINED



Pa jadan ne bio kakav ti je to bull u kojem zlato raste?
Vlade i curencyiji samo sta nisu propali … ja gledam gdje da pobjegnem … na mjesec bi bilo najbolje … ljudi se sprdaju sa nyse
http://www.zerohedge.com/article/if-theres-anybody-out-there-trading-anybody-please-you-are-not-alone

a ovaj cikica najavljuje da ce se flash trading upeterostruciti dogodine (valjda to znaci quintdple??)
http

Da kolega Jozo stvarno konstruktivna rasprava; ljudi se sprdaju sa NYSE; sprdali su se ljudi sa Gatesom da je štreber i očalinko pa sad sa Warrenom okolo dijeli višak love po svijetu, a kako su završili oni što su se sprdali s njim??

[/quote]

Komšija, sprdali su se i sa Roubinijem, Schiffom, Prechterom, Celenteom, Whitney, Weiss, Vogt, itd a ljudi beše u pravu. Ti isti ljudi opet govore da neče da bude dobro. Če da vidimo.

Uvijek krene pospordna anliza:

Sp – ma vrh je na 1075 i onda se odbijaju na 1000 – a ono lulica

Sp- ma vrh je na 1125 i onda ide velika korekcija ispod 1000 – a ono lulica

Sp – ma vrh je na 1250 i onda idu ispod 666 – a ono lulica

Rezultat: dionice su već debelo odbjegle i odjedan put na m depresija postaje najbolji prijatelj!

Kad sam prije par dana na sp napisao da sve do 1000 nemožemo govoriti o ozbiljnoj korekciji odmah sam dobio sam bio OČALINKO iz gornje priče.(nemoramo ni ubuduće sve do jednog trena dok guma ne postane prenapregnuta)

Danas smo bili svjedoci da naše TK nije popratilo rast EU I US indexa.,zašto?

al nema veze oni se ionkao samo sprdaju sa svojim indeksima!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Decki jel vi stvarno ne razumijete ili ?

Dobro evo konstruktivno al samo kratko jer moram nesto raditi … kolega sava je rekao da je u radu spas.
Oni upravljaju stamparijom i sistemom. Kad nema nikoga zivoga na nyse onda GS i algoritmi cuda rade. Meni je smijesno pomalo jer mi se cini da nikako ne znaju podesiti parametre za neki drugi trend osim za lagani up pod kutem iz 7. mjeseca [lol]
Mislim da su skrti pozvati IT da "ocita" puls publike i da im po malo preštela softwer za horizontalu ili lagani pad. Jeste primjetili kako propadne index i vix ode u 3pm za par sati? A dok raste – zasto prodavati? Bil ti prodavao ako raste? [lol] A sad ide drugi stimulus koji se nece zvati stimulus …[lol]
Ako ima koji control PID system inzinjer ovdje – mislim da ce se sloziti.

Luk se napinje i moze puknuti na bilo koju stranu. Bolje se maknuti dok ne pukne. Ako je Obama izglasao da ide novih 30k vojnika u Afganistan – ja cu radije cekati.
Ja istina nisam brutalno zaradio ali sam zaradio. A sad neeeebiiiiiiiiiiiiiiiii kupio dionicu da mi je dajes u petinu cijene.
Ako ovo zlato ovim polaganim tempom dodje do cca 1500-1800 uz neki poseban politicki razvoj dogadjaja – onda mozda da – al sad … ni u ludilu. Meni pare nisu rasle na grani kao nekima.
Aj zivili i pamet u glavu. Nema ovo veze s bullom. Pogotovo ne nyse. Bolje gledati ove druge idiote. U stvari , najbolje je gledati nas. Zato sto nam vecini (vjerujem) nisu pare rasle na grani.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Decki jel vi stvarno ne razumijete ili ?

Dobro evo konstruktivno al samo kratko jer moram nesto raditi … kolega sava je rekao da je u radu spas.
Oni upravljaju stamparijom i sistemom. Kad nema nikoga zivoga na nyse onda GS i algoritmi cuda rade. Meni je smijesno pomalo jer mi se cini da nikako ne znaju podesiti parametre za neki drugi trend osim za lagani up pod kutem iz 7. mjeseca [lol]
Mislim da su skrti pozvati IT da "ocita" puls publike i da im po malo preštela softwer za horizontalu ili lagani pad. Jeste primjetili kako propadne index i vix ode u 3pm za par sati? A dok raste – zasto prodavati? Bil ti prodavao ako raste? [lol] A sad ide drugi stimulus koji se nece zvati stimulus …[lol]
Ako ima koji control PID system inzinjer ovdje – mislim da ce se sloziti.

Luk se napinje i moze puknuti na bilo koju stranu. Bolje se maknuti dok ne pukne. Ako je Obama izglasao da ide novih 30k vojnika u Afganistan – ja cu radije cekati.
Ja istina nisam brutalno zaradio ali sam zaradio. A sad neeeebiiiiiiiiiiiiiiiii kupio dionicu da mi je dajes u petinu cijene.
Ako ovo zlato ovim polaganim tempom dodje do cca 1500-1800 uz neki poseban politicki razvoj dogadjaja – onda mozda da – al sad … ni u ludilu. Meni pare nisu rasle na grani kao nekima.
Aj zivili i pamet u glavu. Nema ovo veze s bullom. Pogotovo ne nyse. Bolje gledati ove druge idiote. U stvari , najbolje je gledati nas. Zato sto nam vecini (vjerujem) nisu pare rasle na grani.

Zanam kolega imao sam isti problem sve od prvog razreda osnovne, u potpunosti Vas razumijem i to sve do onog trena dok nisam uzeo knjigu u ruke!

Nije mi namjera provocirati ali mislim da gore navedeni grafovi ipak nešto govore.

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close