Novo Bull tržište 2009-201X

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Novo Bull tržište 2009-201X

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ovo je dobra tema ali oni na tehničkoj analizi kažu da idemo na 2000. E sad kome vjerovati.


SEBI
[/quote]

Znaš kolega to je lako reći ali sad je situacija da niti sebi više ne vjerujem. Što god kupim odmah je u minusu a vjerujem da je tako sa 99% ljudi na forumu.Jedino što dosta njih piše samo kako stalno zarađuju a znamo i ti i ja da to nije tako.
[/quote]

Ja se ipak najviše bojim da nisu drukeri, a vi , kolega Suzuki…
Samo da cujem da se bunite protiv malih placa…

Kupili ste novi auto, a kukate…

Devalvacija, devalvacija, to je penicilin za vas i vaš dug jezik, nece onda bit ni za svercani ronhil,sve ce otic na kredu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Ovo je dobra tema ali oni na tehničkoj analizi kažu da idemo na 2000. E sad kome vjerovati.


SEBI
[/quote]

Znaš kolega to je lako reći ali sad je situacija da niti sebi više ne vjerujem. Što god kupim odmah je u minusu a vjerujem da je tako sa 99% ljudi na forumu.Jedino što dosta njih piše samo kako stalno zarađuju a znamo i ti i ja da to nije tako.
[/quote]
samo tigar zaradjuje [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Ovo je dobra tema ali oni na tehničkoj analizi kažu da idemo na 2000. E sad kome vjerovati.


SEBI
[/quote]

Znaš kolega to je lako reći ali sad je situacija da niti sebi više ne vjerujem. Što god kupim odmah je u minusu a vjerujem da je tako sa 99% ljudi na forumu.Jedino što dosta njih piše samo kako stalno zarađuju a znamo i ti i ja da to nije tako.
[/quote]

ja im vjerujem da stalno zarađuju a već sam napisao po kojem principu.
uzmu od tatice 100.000 kuna i kupe atlantske plovidbe za taj iznos. onda cijena krene prema dolje cca 50% pa prodaju i imaju 50.000 kuna. onda piknu malo leda kojem cijena padne sa 20000 kn na 3000 kuna i oni prodaju po 4000 kuna i ostane im 13.333 kuna. za te pare kupi malo tehnike kojoj cijena padne za 20% pa ima oko 10.000 kuna. onda to oroči na 6 mjeseci jer kaže jutarnji da je počela kriza. nakon 6 mjeseci eto ga na forumu objavi da je kupio tisak po 170 kuna. cijena skoči na 300, on prodaje i kaže da je ove godine u plusu 100%. Eto, takvih je 99%, ma što god oni rekli. Isto ko kladioničari – oni su uvijek u dobitku. a kladionica u gubitku…

...povijest se ponavlja...

novo bull trziste ,,koje se vraca u rikverc [undecid] izgleda da ima na pd jos mnogo sudionika koji su u bullu ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close