Nova Linićeva formula: Kamata na kredit za stan 6,37, na minus 11%

Naslovnica Forum Komentari članaka Nova Linićeva formula: Kamata na kredit za stan 6,37, na minus 11%

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prođe li sve kako je zamišljeno, zakon bi se odnosio i na nove i na stare kredite, pa velik broj korisnika stambenih, ali i potrošačkih kredita može očekivati pad kamata [emo_palacg]

ILUZIJE

Super su ovi komunisti! zasto mi zakonom ne propisu i 3000eur placu, ili 2% kamatu? Pa ova vlada i tako misli da propisima moze magicno rijesiti sve probleme, bez ikakve proizvodnje, icega.

kakav j…i pad ?! pa kamate na stambene kredite su većinom ispod tog postotka ?!

bolje dobiti gubitak nego izgubiti dobitak


kakav j…i pad ?! pa kamate na stambene kredite su većinom ispod tog postotka ?!

To ti misliš. Pitaj korisnike kredita koji su ga uzeli 2007. ili 2008. kolika im je kamata.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Umjesto smanjenja kamata na selektirane kredite za selektiranu poslovnu djelatnost ili pak smanjenje kamata na kredite za obrazovanje, ne opet mi po najvolatilnijem sektoru sa najviše prilike za orupciju – građevini.

Nikako da naucimo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



kakav j…i pad ?! pa kamate na stambene kredite su većinom ispod tog postotka ?!

To ti misliš. Pitaj korisnike kredita koji su ga uzeli 2007. ili 2008. kolika im je kamata.
[/quote]
Erste na stambeni danas 5,5 % , Linić se bori za 6,37 , halo ?? jesu li svi na moru ??


Erste na stambeni danas 5,5 % , Linić se bori za 6,37 , halo ?? jesu li svi na moru ??

obična politička demagogija, drugo ni ne znaju [emo_palacd]

New Report

Close