‘Ne’ na referendumu stajat će nas 1,6 milijardi eura

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Ne’ na referendumu stajat će nas 1,6 milijardi eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

… da ne spominjemo novi i POSLJEDNJI egzodus omladine koja će pobjeći glavom bez obzira i sahraniti svaku nadu za RH nakon "ulaska u EU".
SVAKU NADU – i onu ekonomsku i demografsku i poreznu i mirovinsko-tdravstvenu itd itd

Kad ne bude prirodnog uzrasta onda će naši blesani opet "dobiti povoljne" kredite , pa onda opet red exproprijacija strane bande koja štampa zrak (vidi pod ARZ i krediti) … i tako dalje i tako dalje dok sve što vrijedi ne bude u stranim rukama. SVE

Rastrčali su se agitatori po našim fakultetima ovih dana prodavajući nade mladima kako će dobiti radne dozvole vani sa "ulaskom u EU"… koja tragedija i koja sramota …

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

DA na referendumu će nas stajati sigurnog (da dobro čitate) bankrota države u samo nekoliko godina.
http://sites.google.com/site/financijskisustav/europska-unija
misterij-bankarstva.bloger.hr/post/misterij-bankrota-hrvatske/12252064.aspx

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

Zašto se odjednom toj Pušićki žuri u EU? Tetka se domogla vlasti i već je promijeniola retoriku.Dok je bila u oporbi govorila je da građani Hrvatske trebaju imati dovoljno vremena da se upoznaju s onime o čemu trebaju glasovati.E sad im se žuri da se uhljebe u EU i da se domognu dobro plaćenih mjesta u tim institucijama td itd.Pitam se što je ta EU uopće za Hrvatsku učinila, nit za vrijeme Domovinskog rata, a bome ni nakon rata, a što će sada? Sjetimo se samo dugogodišnjih ponižavajućih pregovora, danih ustupaka, pa sramne osude generala i td itd. Jesam euroskeptik zbog svega toga. A sad mi laprdaju o nekoj dobrobiti ulaska u EU, a ni riječi o cijeni koju ćemo platiti, ako uđemo.Hebe mi se za takvu EU kao i njima za sve nas.Sve mi to opet naliči na ona hebena prokleta vremena kada smo srljali u onu hebenu kraljevinu SHS. Ma dobro kolega Pero7 kažeš da se sve raspalo u što je Hrvatska ušla.


da i tako po nekoliko puta svakih 6 mjeseci dok ne bude " DA" pa će i iznos biti takav kakav će biti

Dao bog da i bankrotiramo zbog toga …samo da zadnje bude NE:

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Vidim, ovdje se skupila lijepa ekipa euroskeptika.
Odmah da bude jasno, ja ći ići na referendum i glasati ZA. Vjerujem da će to bi većinski stav građana u HR.
Ovo je zemlja koja je oduvijek bila dio te europske civilizacije i ja ću se truditi koliko mogu da moja djeca budu ravnopravni dio te civilizacije, a ne da ih svrstavaju kao mene u neke posebne trake na aerodromima i drugim mjestima, da ih se ograničava i gleda kao neki ‘treći svijet’.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Vidim, ovdje se skupila lijepa ekipa euroskeptika.
Odmah da bude jasno, ja ći ići na referendum i glasati ZA. Vjerujem da će to bi većinski stav građana u HR.
Ovo je zemlja koja je oduvijek bila dio te europske civilizacije i ja ću se truditi koliko mogu da moja djeca budu ravnopravni dio te civilizacije, a ne da ih svrstavaju kao mene u neke posebne trake na aerodromima i drugim mjestima, da ih se ograničava i gleda kao neki ‘treći svijet’.

Što si čekao do sada?
Ako se osječaš manje vrijedan kao građanin Hrvatske i ako te smeta što te tri debela njemca svrstavaju u neki ‘treći svijet’, zašto se onda već nisi potrudio izvaditi radnu vizu kod tih prekrasnih EU nacisoida pa bi ti djeca već davno bila ravnopravni dio te civilizacije.

Odmah da i tebi bude jasno, ja baš zbog svoje djece ne želim u ikakvu asocijaciju sa EU jer želim da budu ponosni znajući tko su, od kuda dolaze i kome pripadaju te da njeguju svoje nacionalne, kulturološke i tradicijske civilizacijske običaje umjesto da polugoli paradiraju ulicama promovirajući tzv. sexualne slobode i sl…

Neće nama niti EU niti itko drugi priuštiti ništa dobroga, niti će riješiti naše državne probleme, nego će nas još samo dodatno zakopati i oguliti, iskoristiti, porobiti… a jedini izlaz nam je da se da se odlučno i odgovorno, sami, svojim radom, zalaganjem i domoljubljem pobrinemo se za sebe, svoje obitelji i svoju državu te da je ponosno ostavimo, kao uređenu i stabilnu narednim HRVATSKIM generacijama!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dobar tj. odličan post.
Ova zemlja je uvijek bila dio europske civilizacije ali samo kada je trebalo ogulit velebit ili branit europu od turaka.
Ti uživaj na aerodromu sa ostalim europljanima ako uopće budeš imao za kartu.

Pa do jučer su nas blokirali zbog gotovine, dokumenata, prijetili sankcijama a da ne govorim da su srbima prešutno dopustili da nas zgaze uz embargo na oružje.
Direktno su odgovrni za sve zločine u bosni sa svojim nizozemskim jedinicama koje su pobjegle iz srebrenice ili sa svojim britanskim lordovima koji su krojili granice.
Gamad i ništa drugo.


Vidim, ovdje se skupila lijepa ekipa euroskeptika.
Odmah da bude jasno, ja ći ići na referendum i glasati ZA. Vjerujem da će to bi većinski stav građana u HR.
Ovo je zemlja koja je oduvijek bila dio te europske civilizacije i ja ću se truditi koliko mogu da moja djeca budu ravnopravni dio te civilizacije, a ne da ih svrstavaju kao mene u neke posebne trake na aerodromima i drugim mjestima, da ih se ograničava i gleda kao neki ‘treći svijet’.

Nemam te najeru napadati , čudno i da ima na forumu onih koji žele EU . Drago mi je da si objasnio i zašto .

Sada objasni djeci zašto Švicarce ne svrstavaju i ne gledaju na njih kao " treći svijet " . Večeras je bio dobar dokumentarac na HTV1, pošalji djete u Ameriku…na školovanje…

Objasni djeci da su nekad bili Hrvati .
Objasni djeci da su nekad mogli besplatno školovati se na materinjem jeziku, i bili cijenjeni bilo gdje u svijetu kao vrsni stručnjaci .
Objasni djeci da se nekad moglo živjeti na selu od svog rada, i prehraniti obitelj, bez tlake multinacionalki .
Objasni……objasni im povijest Hrvata, i njihove pokušeje da imaju vlastitu domovinu .

Objasni im zašto si glasao za EU .

Objasni im zašto si radije prihvatio da budeš sluga, umjesto gospodar na svojem posjedu .

– i zašto si i njih, bez da ih pitaš, osudio da budu sluge . I njihovu djecu također .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ne-razmisljati-i-raspravljati–zaokruzivati/592415.aspx

.

Uopće se ne zabrinjavam oko referenduma..priča o tome je čisto gubljenje vremena

Imamo predivnu zemlju s velikim potencijalom ??

Hej čovječe, pa kad si ti zadnji put izašao van , malo prozujao klubovima i birtijama, pogledao kako se zabavljaju mladi danas, čime se bave, i tako to ..?
Čak i Facebook nam svjedoči o kompletnom debilizmu preko 70 % hrvatske mladeži, koju više ništa da i ne zanima, osim cajki, bonkas partija, koksa, i normalno “boce” na stolu nekog VIPa, ne bi li tako uvećali svoju beznačajnost produciranu korporativnim ropstvom nesukladnim njihovom dugogodišnjem zalaganju po raznoraznim “hramovima obrazovanja”.
Stari moj , ljudi su potencijal, ništa drugo, džabe ti i to more, i prekrasna obala, i ruda, i nafta, to malo što crpimo, i zelena polja, ako nema ljudi koju su voljni to sve upootrijebiti, uposliti i iskorištavati za dobrobit najprije svih ljudi koji ih okružuju, a onda sebe.
A naši ljudi to više nisu, barem ne mladi, jer su zadojeni i zatupljeni gomilom zapadnjačkih pro-korporacijskih medijske propagande kojom ih se bombardira putem glazbe, trash Hollywood-skih filmova i bezbrojnih multiplexa, reklama, pa i šrot GMO hrane.
Sve što ih zanima je da se uglave negdje na što bolju poziciju, neovisno o tome koliko se dotle moraju ulagivati i ulizicati kojekakvim sivkastim, ispraznim EU ljigama, neovisno o tome na koju nisku granu im pritom pada moral, i neovisno o tome što svaki novi prelazak pojedine osobe u strane ili pak domaće mafijaške korporacije znači – jedan manje Hrvat ili Hrvatica za Hrvatsku.

Kressho

Imamo predivnu zemlju s velikim potencijalom ??

Hej čovječe, pa kad si ti zadnji put izašao van , malo prozujao klubovima i birtijama, pogledao kako se zabavljaju mladi danas, čime se bave, i tako to ..?
Čak i Facebook nam svjedoči o kompletnom debilizmu preko 70 % hrvatske mladeži, koju više ništa da i ne zanima, osim cajki, bonkas partija, koksa, i normalno “boce” na stolu nekog VIPa, ne bi li tako uvećali svoju beznačajnost produciranu korporativnim ropstvom nesukladnim njihovom dugogodišnjem zalaganju po raznoraznim “hramovima obrazovanja”.
Stari moj , ljudi su potencijal, ništa drugo, džabe ti i to more, i prekrasna obala, i ruda, i nafta, to malo što crpimo, i zelena polja, ako nema ljudi koju su voljni to sve upootrijebiti, uposliti i iskorištavati za dobrobit najprije svih ljudi koji ih okružuju, a onda sebe.
A naši ljudi to više nisu, barem ne mladi, jer su zadojeni i zatupljeni gomilom zapadnjačkih pro-korporacijskih medijske propagande kojom ih se bombardira putem glazbe, trash Hollywood-skih filmova i bezbrojnih multiplexa, reklama, pa i šrot GMO hrane.
Sve što ih zanima je da se uglave negdje na što bolju poziciju, neovisno o tome koliko se dotle moraju ulagivati i ulizicati kojekakvim sivkastim, ispraznim EU ljigama, neovisno o tome na koju nisku granu im pritom pada moral, i neovisno o tome što svaki novi prelazak pojedine osobe u strane ili pak domaće mafijaške korporacije znači – jedan manje Hrvat ili Hrvatica za Hrvatsku

Kressho

New Report

Close