Ne čekam ulazak u Europsku uniju, 2. srpnja moj je dan

Naslovnica Forum Komentari članaka Ne čekam ulazak u Europsku uniju, 2. srpnja moj je dan

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čitam tekstove ovog autora već nekoliko mjeseci i uvijek se na kraju isto pitam:
Koja je poruka teksta tj. što je pisac htio reći? Krene u HRV a završi u Sibiru, svaka rečenica skok s teme na temu, bez ikakve ideje ili smisla. NA kraju teksta imam morsku bolest. Možda nisam dovoljno pametan da shvatim…


Čitam tekstove ovog autora već nekoliko mjeseci i uvijek se na kraju isto pitam:
Koja je poruka teksta tj. što je pisac htio reći? Krene u HRV a završi u Sibiru, svaka rečenica skok s teme na temu, bez ikakve ideje ili smisla. NA kraju teksta imam morsku bolest. Možda nisam dovoljno pametan da shvatim…

prije svega, hvala što me čitaš [emo_smijesak]
a sad… čitaju me centralni bankari, bankari, naftaši, analitičari, brokeri, trejderi, veliki i mali investitori, da ne duljim, masa ciljne publike ne žali se da su tekstovi nejasni.
a ja pak smatram da ne zlorabim povlasticu da u poslovnom dnevniku ne mora svima sve biti jasno.
još jednom, hvala što me čitaš [emo_smijesak] persiranje isključeno jer ovo je forum

www.knjigara.com

@ Andy ,
kako ne shvačaš ?
Htio je poručiti :

Savjet ne tražim, niti bih ga dao

bezvrijedno piskaralo

Savjet ne tražim, niti bih ga dao

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Savjet ne tražim, niti bih ga dao

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

To ti je kolega kompulzivno imulzivni poremećaj.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


To ti je kolega kompulzivno imulzivni poremećaj.

ma nije više ti je to Diogenov sindrom

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ma koji vam je klinac?

prije svega, hvala što me čitaš [emo_smijesak]
a sad… čitaju me centralni bankari, bankari, naftaši, analitičari, brokeri, trejderi, veliki i mali investitori, da ne duljim, masa ciljne publike


haha ova je dobra naftaši;P
pa nisam znao da smo takve ćunkete

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close