Najveća svjetska gospodarstva povećala subvencije za poljoprivredu u 2012.

Naslovnica Forum Komentari članaka Najveća svjetska gospodarstva povećala subvencije za poljoprivredu u 2012.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

dok su u subvencije globalno sve veće, u nas se drastično smanjuju…poljoprivreda je najbolji pokazatelj da plovimo tamo gdje nam je i mjesto – među zemlje trećeg svijeta


dok su u subvencije globalno sve veće, u nas se drastično smanjuju…poljoprivreda je najbolji pokazatelj da plovimo tamo gdje nam je i mjesto – među zemlje trećeg svijeta

Mislis da bi nas veci poticaji po jedinici obradive povrsine, usmjerilo ka zemljama prvog i drugog svijeta?

ulaskom u eu tržište de facto djeluje po zakonu spojenih posuda…ja ne vidim načina da mi budemo konkurentni u uvjetima drastičnih subvencijskih razlika

to što naša država nema love je drugi opanak i konkurenciju to uopće ne zanima, dapače…

poljoprivredne subvencije neće niti spasiti niti uništiti ovu državu, ali njihova veličina svakako jest pokazatelj smjera plovidbe


ulaskom u eu tržište de facto djeluje po zakonu spojenih posuda…ja ne vidim načina da mi budemo konkurentni u uvjetima drastičnih subvencijskih razlika

Ne vidis, ha? “Every man takes the limits of his own field of vision for the limits of the world.”

neka bude kako ti kažeš

New Report

Close