Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala


PDV dostigao target između 24-26 (bearish wedge) i sad opet lagano prema gore + potencijalna
skrivena poz divergacija na slow stoch (crne linije HDZ-a) + potencijalno duplo dno (crvene linije SDP-a),
(ispravite me ako griješim). Uglavnom bit će zanimljiv slijedeći tjedan.

– I love this game.
Pozdrav !

Tehnička analiza by kolegica ivana7 [smiley]

[lol] [lol] [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Veli kolega pajcek1:
"Vi solobodno brišite ono što ja pišem ali istinu nećete zaustaviti!Ako je pravo forumaša da ukazuju na ono dobro vezano uz ovu firmu onda je i moje pravo da ukazujem na ono loše. A ljudi moraju znati i postati svjesni u čije dionice ulažu. Neka budu svjesni i toga da će se Luka Ploče uskoro suočiti sa mnoštvo tužbi radi zaštite toka i Delte Neretve te građanskim parnicama zbog ugrožavanja zdravlja jer neovisne studije zagađenja zraka i tla su u izradi. Ljudi nisu upoznati da se u luci skladišti antracit, boksit, koks, da se drže opasni otpadi.ž
Pa se pita: "Da li znate za azbestni prah koji se širi Pločama ? I briljira čarobnom rečenicom "Ako je interes Republike Hrvatske skladištenje i prijevoz opasnih materijala, koksa i antracita i rasutih tereta prema državi Bosni i Hercegovini a radi punjenja privatnih džepova nauštrb zajednice, a ne zaštita doline Neretve, tog bisera autohtonog eko sustava sa ogromnim agro-značajem te turističkih potencijalom cijele županije onda dobro.
Ali ljudi moraju biti svjesni da je ovo opasna firma kojoj je jedini cilj punjenje vlastitih džepova. Zato recimo NE Luci Ploče !!
Najače mi je ono "onda dobro" u onoj rečenici [thumbsup] [lol] [thumbsup] [lol] [thumbsup] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

http://www.break.com/index/awesome-russian-airbag-explosion

[lol] [lol] [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

i tebi je ivane to smiješno. ja bih prije rekao da je jadno. koliko godina imaš? kad malo bolje razmislim ni moja djeca od 3 i 7 godina se ne bi smijali na ovo [embarass]


i tebi je ivane to smiješno. ja bih prije rekao da je jadno. koliko godina imaš? kad malo bolje razmislim ni moja djeca od 3 i 7 godina se ne bi smijali na ovo [embarass]

Eto kolega, sad vidite kakav nam je profil igrača sa foruma PD-a. Jadno i žalosno [embarass]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



i tebi je ivane to smiješno. ja bih prije rekao da je jadno. koliko godina imaš? kad malo bolje razmislim ni moja djeca od 3 i 7 godina se ne bi smijali na ovo [embarass]

Eto kolega, sad vidite kakav nam je profil igrača sa foruma PD-a. Jadno i žalosno [embarass]
[/quote]

Profil igrača na forumu je upravo kao što ste vas dvojica, popušili ste lovu i sad ste depresivni i ostali su vam krivi što svaki dan gledate kako vam se portfelj topi… Ja sam sretan, volim se nasmijat, a ovo oko čega ste digli toliko frku je toliko glupo da mora bit smijesno, a sad, ukusi se razlikuju tako da uzimam u obzir da se niste nasmijali…. [wink]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

rođeni psihoanalitičar! bravo!kako si nas samo pročitao, svaka čast!
što se tiče humora stvarno je smiješno pokupit pijanu skitnicu s ulice i bacit ga u zrak tako da se polomi. kako i dalje ne vidiš u čemu je problem ja odustajem i nadam se da se nitko neće slično poigrati na taj način s nekim do koga ti je stalo [bye]


rođeni psihoanalitičar! bravo!kako si nas samo pročitao, svaka čast!
što se tiče humora stvarno je smiješno pokupit pijanu skitnicu s ulice i bacit ga u zrak tako da se polomi. kako i dalje ne vidiš u čemu je problem ja odustajem i nadam se da se nitko neće slično poigrati na taj način s nekim do koga ti je stalo [bye]

Čovječe pa ponašaš se kao da sam ja to napravio, halo, pa ja sam samo link stavio…
Uostalom, zaboravite… [undecid]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



i tebi je ivane to smiješno. ja bih prije rekao da je jadno. koliko godina imaš? kad malo bolje razmislim ni moja djeca od 3 i 7 godina se ne bi smijali na ovo [embarass]

Eto kolega, sad vidite kakav nam je profil igrača sa foruma PD-a. Jadno i žalosno [embarass]
[/quote]

haha, ovaj "vodoinst" je zakon, on je skužio ulagački profil nas forumaša po tome što je netko stavio (više ili manje duhovit) link o nekom događaju
haha odvalio sam od smijeha, stvarno svakakvih ulagača ovdje ima [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

U 7 razredu, nastavnica zada klincima da pišu pismeni rad na temu "Slavne
žene".

Nakon što je pregledala zadatke, kaže im:
"Ne mogu da verujem, od svih slavnih žena, svi ste pisali o Seki Aleksić,
Ceci.
Kako nikom nije palo na pamet da piše o nekoj drugoj ženi?
Recimo, kako niko nije pisao o Mariji Kiri?"

Deca počnu da se valjaju od smeha. "Šta je smešno?" pita nastavnica.
Deca: "Pa ne kaže se Marija Kiri, vec Maraja Keri!"

U 7 razredu, nastavnica zada klincima da pišu pismeni rad na temu "Slavne
žene".

Nakon što je pregledala zadatke, kaže im:
"Ne mogu da verujem, od svih slavnih žena, svi ste pisali o Seki Aleksić,
Ceci.
Kako nikom nije palo na pamet da piše o nekoj drugoj ženi?
Recimo, kako niko nije pisao o Mariji Kiri?"

Deca počnu da se valjaju od smeha. "Šta je smešno?" pita nastavnica.
Deca: "Pa ne kaže se Marija Kiri, vec Maraja Keri!"


Jako jak [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Hajde Ante Nemoj Foliranta Amnestirati od visoke ponude

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close