Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Najduhovitiji prilog u forumu trziste kapitala

Ja bi molio Pofuka da mi pošalje razglednicu iz Australije [lol]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Tisuce-golih-ljudi-zagrljeni-ispred-sydneyjske-Opere?homesrclink=carousel

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ja bi molio Pofuka da mi pošalje razglednicu iz Australije [lol]

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Tisuce-golih-ljudi-zagrljeni-ispred-sydneyjske-Opere?homesrclink=carousel


evo izvolte
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/hr/thumb/1/16/Australia_location_map_recolored.png/400px-Australia_location_map_recolored.png
ispricavam se kaj bas nije atzraktivna ko ova kaj ste Vi pikazali ali ja nemam za tramvaj kartu a kamoli do australije
pofuk


mislim da su to nerealna ocekivanja s obzirom da je u podravci sad trenutno naš najbolji ekonomski stateg gospodin Ljubo Jurcic i ja imam puno povjerenje u njega da ce izvuci tvrtku iz krize i obaviti uspješno svoj posao

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Jurčić najbolji ekonomski strateg? [lol] [lol]
Pa čovjek nema pojma što su to rezervacije i kako utječu na RDG… Emil mu morao 10 minuta objašnjavati osnove, ma dajte ljudi nemojte biti smješni…
Ako je Ljubo najbolji u Hrvatskoj, onda sam ja sasvim sigurno najbolji u svijetu! Barem deset forumaša je ekonomski bolje potkovano od gospodina Ljube!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

zadnjih 20 stranica na igh, 5 stranica na thnk i one pobrisane na jdpl temi. skoro sam se popišo od smijeha [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



dobro je da nisam kupovao konzum

Dobro je da nisi nikad kupovao ništa !?? [lol]
[/quote]

[lol] [lol]

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



@nosorog

ja sam svojih 40 komada jucer prodao na 3150 – tehnicki target koji mnogi ne mogu shvatiti.

u ovom danas nisam sudjelovao.


Tebi je tehnička analiza pokazala da jamstva nisu dobra pa nevjerovatno je šta čovjek može od tebe sve pročitati.
[/quote]
[thumbsup]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus



mislim da su to nerealna ocekivanja s obzirom da je u podravci sad trenutno naš najbolji ekonomski stateg gospodin Ljubo Jurcic i ja imam puno povjerenje u njega da ce izvuci tvrtku iz krize i obaviti uspješno svoj posao

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Jurčić najbolji ekonomski strateg? [lol] [lol]
Pa čovjek nema pojma što su to rezervacije i kako utječu na RDG… Emil mu morao 10 minuta objašnjavati osnove, ma dajte ljudi nemojte biti smješni…
Ako je Ljubo najbolji u Hrvatskoj, onda sam ja sasvim sigurno najbolji u svijetu! Barem deset forumaša je ekonomski bolje potkovano od gospodina Ljube!
[/quote]

jel to onaj čika profesor koji kaže da je burza kladionica i da se tu u stvari ljudi klade? misliš na tog jurčića? ako je to najbolji ekonomski strateg u RH, onda je najbolje da se svi kolektivno ubijemo.

...povijest se ponavlja...

Evo šta nas čeka kad uđemo u EU[lol]

Vaš link

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus



Idem kupit novi komp, 2100-2200kn u prihodima imate od mene. [tongue]

P aniste trebalo odma u blokadu zbog toga. [lol]
[/quote]


Evo šta nas čeka kad uđemo u EU[lol]

Vaš link

neki naši su očito već dugo u EU.

...povijest se ponavlja...

Ovo jesu zastavice, ali one na Crobexu NISU. Tj. ni ovo NISU zastavice.
To nisu dva ista primjera.
Brkaš se, gubiš se.


[lol] [lol] [lol]

never surrender




Tko će ovdje izgubiti?

Vjerojatno je u pitanju neka makinacija s trezorom, barem djelomično..
Dosad se uglavnom ponavljao obrazac jedan ili dva krate, trezor puni, ali evo ovaj put nije bilo trezora..

I ona dogovorena transakcija od 1500 komada je znakovita, samo to se događalo ispod 10-og računa, pa se ne vidi gdje su završile..

ULPL je objavio najbolje izvješće za 2009 godinu od svih brodara, prodavali oni ili ne, dionica će ići gore. Nije mi jasan jedino tajming..
[/quote]
Pa može split viditi na grafu tko je taj koji prodaje ispod desete pozicije.
[/quote]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close