Najbogatiji Hrvati drže 14 milijardi eura, razlike se smanjuju

Naslovnica Forum Komentari članaka Najbogatiji Hrvati drže 14 milijardi eura, razlike se smanjuju

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Placa narasla 100 posto u 5 godina… ( Ona najniza)


Hrana isto..


Ostalo ne toliko..


 


Filipinci tuku masnu lovu


😂

Malo Sam se zanio u zari dok nisam vidio koliko je bezobrazno skupa 😂…

Skoro ko traperice devedesetih..

Sportvision sam opeljesio, samo neka oni snizavaju… Mafija gubitaska

Doduse, vampiruse iz pakla su posluga.. kulturne i pozeljne ko autolimar masni napuseni

No lako za ducan, med sestre i lijecnici su jos gori 😂..

Svi se cine pametni kao ja, a to ipak nije moguce.. 3 kognitivna ishoda su skoro pa minimum ..

Neke lude napaljene trudnice isto tumaraju ulicama? 😂

 

 

 

 

I tako rece uzasno ruzna frizerka na shkiji valjda da joj ne ulazim u osobni prostor..

1. Htjela me Malo srezat? kao a ) stvar tehnike, b) izraz sexualne frustracije ( iako je foru vjerojatno kupila)

2. Samoironichna je u odnosu na zensku rasu i na svoju ruznocu?

3. Nada se da ce joj se posrecit..

4. Smijesno je jer je frizerka koja ulazim u osobni prostor musterija..

5. Ovlazila se u mojoj prisutnosti i osjetila se sexualno ugrozenom?

6. Mislila je da ju sexualno provociram (vidi 3 i 5), Ili posumnjala jer ima 2 kanala..

7. Zeli me pojesti?

 

I tako chekiram ja friz u svlacioni gym4you i tamo se mnogo zadrzava sredovjecna cistacica u obliku zabe bez zuba.. I tako prolazi ona i dovikuje ka stemer Koji moli batine: nemoj vodu pustat previse.. ( tako i hoda ko debeli autolimar, znaci i sex dismorfija je u pitanju)..

Jos je triput dosla chekirat momke..

Ali nismo bas posrnuli toliko da joj se posreci.. kaj ne ?

Tesko je psihoanalizirati patoloska stanja, pucanje inhibicija u tom obliku.. pogotovo suprotnog spola…

 

nepoduzetnik, 08.08.2024. u 14:56

I tako chekiram ja friz u svlacioni gym4you i tamo se mnogo zadrzava sredovjecna cistacica u obliku zabe bez zuba.. I tako prolazi ona i dovikuje ka stemer Koji moli batine: nemoj vodu pustat previse.. ( tako i hoda ko debeli autolimar, znaci i sex dismorfija je u pitanju)..

Jos je triput dosla chekirat momke..

Ali nismo bas posrnuli toliko da joj se posreci.. kaj ne ?

Tesko je psihoanalizirati patoloska stanja, pucanje inhibicija u tom obliku.. pogotovo suprotnog spola…

 

mislim da se radilo o jednostavnom sepurenju? No mozda potcjenjujem kretena..

nepoduzetnik, 08.08.2024. u 14:45

I tako rece uzasno ruzna frizerka na shkiji valjda da joj ne ulazim u osobni prostor..

1. Htjela me Malo srezat? kao a ) stvar tehnike, b) izraz sexualne frustracije ( iako je foru vjerojatno kupila)

2. Samoironichna je u odnosu na zensku rasu i na svoju ruznocu?

3. Nada se da ce joj se posrecit..

4. Smijesno je jer je frizerka koja ulazim u osobni prostor musterija..

5. Ovlazila se u mojoj prisutnosti i osjetila se sexualno ugrozenom?

6. Mislila je da ju sexualno provociram (vidi 3 i 5), Ili posumnjala jer ima 2 kanala..

7. Zeli me pojesti?

 

Ima 190 cm

New Report

Close