Na burzama tijekom prijepodneva “izbrisano” 270 milijardi eura!

Naslovnica Forum Komentari članaka Na burzama tijekom prijepodneva “izbrisano” 270 milijardi eura!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


Mene isto svrbi lijevo jaje i to mora da je od usporavanja kineske privrede.

prije od gđice katanić[emo_smijeh]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Da nasa burza vec godinama struze po dnu, sad imam osjecaj da je zaronila u zemlju. Nikad ovdje normalnog trgovanja, niti meni nije jasno zasto cijene idu ovako dole pojedinih firmi koje su u najbolje poslovanju od kad postoje (turisticke tvrtke), ovo danas s rivp-om je bio masakr :-/, kog vraga turististicki sektor ima veze s usporavanjem Kineskog gospodarstva, koje je u BDP plusu i dalje vise od svih razvijenih zemalja u demokraciji. Zasto onda burze ne padaju kad je rast Njemackog gospodarstva samo 0.5%, kad Kinezi imaju “samo” 7%.

Rusitelj vlade ^_^.

Nečete me više je’bati sa raznim bezveznim dionicama i tiskanim novcima bez pokrića jer sam kupio investicijsko zlato.

A dio sam uložio u vlastiti posao.

.

Sve je ove milijune neko pokupovao. Ovo mi izgleda kao neka uvertira.

neće uvijek biti ovako.


Nečete me više je'bati sa raznim bezveznim dionicama i tiskanim novcima bez pokrića jer sam kupio investicijsko zlato.

A dio sam uložio u vlastiti posao.


kolika je trenutno cijena zlata ? ako ovo potraje, nije loše razmisliti o tome

kolika je trenutno cijena zlata ? ako ovo potraje, nije loše razmisliti o tome

1 gram je 400 kn , a 1000 g 289.000kn.
Čini mi se , jer ja sam kupio izmađu tih težina.

..jedan od poslovnih dana, koji bolje da se nikad više ne ponovi¨..!

Što se tiče dionica, ovaj puta meni malo bolje…prije 2 tjedna, ne znam šta mi je bilo, prodala sam 2/3 mog malog portfeljčića…vidi sad ovaj pakao..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close