MMTZ (Montmontaža d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MMTZ (Montmontaža d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav, imam par dionica koje bi želeo prodati. Molim za kontakt ako ima nekih interesenta ili kontakt za naslov, ko u RH ove dionice kupuje. Hvala.

Interesiraju me vaše dionice. Javite se

Dobar dan, koliko nudite po dionici?
lp

Da lu moze kontakt na private. Zaintetesiran sam za kupnju.koliko trazite

Na temelju članka 277. Zakona o trgovačkim društvima te članka 14. stavka 2. Statuta društva MONTMONTAŽA, dioničko društvo za inženjering i izgradnju, Zagreb, Rakitnica 2 (u daljnjem tekstu: Društvo), saziva se

REDOVITA GLAVNA SKUPŠTINA

dioničara trgovačkog društva MONTMONTAŽA d.d., Zagreb, Rakitnica 2, koja će se održati 26. 5. 2015. u 12 sati u prostorijama sjedišta Društva u Zagrebu, Rakitnica 2.

Ima li kakvih novosti ovdje što se tiče spora oko vlasništva? Od Božića su dionice Mirele Lisičar prebačene na Ivanku Lisičar, je li to sestra pokojnog Nikole? Koliko znam s jedne strane spora su stajali Mirela i njezin muž Rohan, a s druge Dario i Anica (udovica Nikole), je li se spominjala Ivanka do sad u kontekstu vlasništva?

Također, ako bi netko ukratko mogao opisati kako stoji društvo kao takvo, vrijednosti, obveze, perspektive itd. Prošli tjedan je sindikat Grebena pokrenuo zahtjev za pokretanje stečajnog postupka, ali iz intervjua[/url] ne očekuju likvidaciju, nego kupca/partnera i restrukturiranje.

Montmontaža treba isplatiti 35 milijuna kuna. Zna li tko odnosi li se što od 41 mil. kuna rezerviranja iz GFI 2014. g. na navedenu tužbu Montmontaže-podružnice Libija?

Uprava još nije sazvala Glavnu skupštinu, koja se mora održati u prvih osam mjeseci poslovne godine, a koja se mora sazvati najmanje 30 dana prije njenog održavanja. Danas je 8. 8.


Uprava još nije sazvala Glavnu skupštinu, koja se mora održati u prvih osam mjeseci poslovne godine, a koja se mora sazvati najmanje 30 dana prije njenog održavanja. Danas je 8. 8.

Glavna skupstina se mora sazvati do kraja kalendarske godine… što znači da se može sazvati i 30.12., a održati slijedeće godine…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Glavna skupstina se mora sazvati do kraja kalendarske godine… što znači da se može sazvati i 30.12., a održati slijedeće godine…

Gdje to piše? Zadnja rečenica čl. 277. st. 1. ZTD-a piše “Glavna skupština se mora održati u prvih osam mjeseci poslovne godine”.

Poziva za GS ove kompanije još nema, a 28.12.2016 na teletekstu HRT na broju 126 mogao si vidjeti sledeči tekst:
ZAGREB, 28. prosinca
Više od 22 godine 111 radnika Montmontaže čeka svoje plače zarađene na radu u Libiji, koje je ta tvrtka neosnovano prisvojila.
Montmontaža i stečajni upravitelj ne poštuju zakon ni presudu Visokog trgovačkog suda koja je više od godinu dana pravnomoćna i konačna, a više od 10 mjeseci i ovršna. Nastala šteta radnicima s kamatama iznosi 35 miljuna kuna.
Stečajni upravitelj danas je na skupštini predložio vraćanje neznatnog dijela novca, no prijedlog nije prihvaćen.

Koliko ja vidim prihvaćen je prijedlog i nagodili su se za 19m kuna.

New Report

Close