MMTZ (Montmontaža d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MMTZ (Montmontaža d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

otkud sad slovenci ,zar nisu veliki investitori purko i floki bili ulagači u montmontažu.baš me zanima koliko su izgubili fondu sa tim ulaganjem.aureus pao sa milijardu kuna na 48 milijuna.vjerovatno žele dividendom pokriti razliku.ili su ih slovenci malo odradili .za aureus je afera forex dječij igra , a onaj iz forexa igra šah sa sanderom u remetincu.šta je sa njima?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

U dubokoj boli javljamo svim malim dioničarom i ulagačom koji su ulagali u fond, koji je ulagao u ovo dionico, da je umrla dionica

Montmontaža (krajše MMTZ)

Pogreb naše drage dionice koja je bila stara samo 6 godine bit će 8.2.2012 u 10. sati u mrtvačnici Zagrebačke Burze.
Ožalošćeni: svi koji su nekad vjerovali u PRAVNO DRŽAVO HRVATSKEu nadi, da će nekad bit bolje za one koji ulagajo u dionice i u fondove.
Počivao u miru.
[bye] [cry] [cry]

meni ništa nije jasno kako sad dalje..šta s tim dionicama..nadam se da neće takav scenarij probat napravit i u lavčeviću jer tamo bi im moglo doći do malo veće pobune i otpora u toj nakani..nije baš neka reklama kad se po novinama piše o nečasnim radnjama prema malom čovjeku no tu je još i sudstvo i vještaci koji bi lako mogli procijeniti pravo stanje imovine pa ako treba i tamo ćemo se boriti..bogu fala velika većina smo u minusu pa nemamo šta izgubiti..

Libija – stanje nepoznato jer u projekt od 60-akM Eura nitko nema stvarni uvid, investirano oko 7M Eura sredstava MM, projekt bi trebao ponovo krenuti, a o naplaćenim sredstvima mm ne izvještava.
Montcogim – prema informacijama GDF nudio 13 M eur za 50% prije par godina, bilo je i drugih ponuda. Montmontažu u prodaji udjela zastupao "To-One". Prodaja propala?
Vlastite Dionice – 186, počele nestajati po skrbničkim računima, 135 na jednu stranu, 38 na drugu, kako i zašto? U Pozivu na skupštinu stoji 186 vlastitih, a SKDD 13 vlastitih a ostalo po skrbničkim računima. Je li to neka praksa držati vlastite dionice na skrbničkim računima?
Lavčević- treba obratiti pažnju šta se radi, imovina je velika – nekretnine prije par godina procjenjivali na 75M Eur unutar sistema (za one pravno i imovinski čiste) + ima i onih drugih…..

Pa se dogodilo ono o čemu sam pričao.
Situacija u TOP10: 1. Lisičar Mirela 4.765 dionic ili 59,35% udjela
Johan sve dionice prenesio na Mirelo. Samo zbog dvijeh osuba i njihovih apetita, može se sve raditi. Kazao sam, da bi mogle institucije blokirati prodajo ili prenos udjela od Johana na MIrelo. Tako bi zakonski imali večinski vlastniki mogučnost (Lisičari i AUREUS), da glasuju na skupštini. Sada bude na skupštini Mirela glasovala, da opet Johan bude Predsjednik nadzornog odbora.
Gdje so tu institucije, koje bi mogle ovake muljaže zaustaviti. Pa kakav vam je to pravni red na ZSE- pa što radi HANFA? Zašto se ne zaštiti ulagače? Kada če se to promjeniti? UŽAS!!!!

Mmtz se zrušila za više od 50%, samo zbog apetita dvih osuba, koja još uvijek želita imati u vlasti upravljanje kompanije. Johan prenesio sve dionice sa sebe na Mirelo, a onda bude na skupštini kandidiral za predsjenika NO. Naravno, da če biti opet potvrden. Dejan Rajbar sa Aureusa može si samo misliti, da bi bio kao novo lice u NO. Obitelji Lisičar se ponašajo neprofesionalno. Ako imajo pomisleke oko kupnje i izvanredne revizije, onda postoji sud i USKOK, pa Policija. Teritorij za ovakvo rešavanje nisu mediji.

Očekujem, ako se na dnevnom redu predlože Johana za predsjednika NO, onda se mora prije zamrzniti pravo glasovanja sa strane Mirele Lisičar, jer sta ukupno sa mužem igrala prljavo igro oko glasovanja i njihovih prava. Ostalih članov Lisičar ne bi želio vidjeti u NO, jer najprije kritizirajo nakup večinskog udjela sa strane Johana i posledično Mirele, a onda bi ukupno sjedeli u NO. Stvarno neprofesionalno. Jedini pravi kandidat bi bio novo neovisano lice kao npr. g. Dejan Rajbar (možda i g. Kristijan Floričić), koji je predložen na skupštini.
Osobno očekujem, da se objasni tko stoji na strani HPB, koji predlože ukidanje mmtz sa ZSE. Do sada je sve u totalni tajnosti.

Očekujem, da stavijo odgovor i u Aureusu, koji je kazao, da želi zaštiti interese ulagačev.

Bilo bi mi drago, da obitelji Lisičar i Johan polako spustijo ostale dioničare poput Aureusa.
Na kraju svega svi bi dobili ono što želijo. Prave dobitke, image kompanije bi se dvignio. Sličan scenarije bio je kod Ingre prije više godina. Očekujem, da na dnevnom redu skupštine glasuju za povratak na ZSE-predlog bi mogli potvrditi svi koji želijo igrati transparentno i profesionalno.


U dubokoj boli javljamo svim malim dioničarom i ulagačom koji su ulagali u fond, koji je ulagao u ovo dionico, da je umrla dionica

Montmontaža (krajše MMTZ)

Pogreb naše drage dionice koja je bila stara samo 6 godine bit će 8.2.2012 u 10. sati u mrtvačnici Zagrebačke Burze.
Ožalošćeni: svi koji su nekad vjerovali u PRAVNO DRŽAVO HRVATSKEu nadi, da će nekad bit bolje za one koji ulagajo u dionice i u fondove.
Počivao u miru.
[bye] [cry] [cry]

Što sada?

Strpljen-spašen, već će je netko kome je u interesu ponovno uvrstit na tržište

Za one koji nemaju vremena čekati ponovno uvrštenje, a žele prodat, neka mi se jave na privat.

Skupština 30. 03. u 11h. Izvor: NN RH

Postavlje se mi pitanje, budejo u Aureusu još jedanput stavili protipredlog za glasovanje Johana u NO. Nadam se, da nije nesreta sa avtom od Floričića povezana sa mm, koja je 8.2.2012 završila na ZSE.

http://www.ipress.hr/crna-kronika/u-premanturi-vatra-progutala-audi-i-mercedes-kristijana-floricica–20280.html

U istom vremenu mislim, da bi Mireli trebali zamrzniti pravice glasovanja na ovoj GS. Ako Joahan uspije doč u NO, onda bude Mirela došla još na isti način u NO za dvije godine, kada sve dionice prenese na Johana, koji jo bude mogao na GS potvrdit u NO. Skrata na kraju bude slično kako primer GADAFI u Libiji ili scenarij u Tuniziji. Znači svi obitelji vise od 30 godina na vlasti.


Skupština 30. 03. u 11h. Izvor: NN RH

SUOMI, jel se može imati skupštino, ako nema UPRAVE? Čini mi se, da je Mladen Antunović otišao u PLINACRO. Ako je to isti čovijek.
Pitam se tko če sada biti imenovan u UPRAVO.

Kakve aktivnosti možejo raditi na skupštini ako nema Uprave. Čovijek ne vidi mnogo puta ovakve scenarije. Nakom toga težko, da se može pozvati skupštino, jer je to posao UPRAVE.

New Report

Close